Elektronik

Ogłoszenie na stanowisko Elektronik - Elprosys Sp. z o.o.

Firma ElproSys Sp. z o.o. powstała w 2000 roku. Od samego początku swojego istnienia, głównym celem firmy było i jest dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań oraz oprogramowania dedykowanego branży motoryzacyjnej. Obecnie firma Elprosys jest wiodącym producentem urządzeń do diagnostyki i naprawy modułów samochodowych, a sztandarowym produktem jest tester diagnostyczny DiagProg, który od ponad 10 lat jest rozwijany i unowocześniany. Czwarta już generacja testera jest aktualnie jednym z najczęściej wybieranych tego typu urządzeń na świecie, co potwierdzają wyniki sprzedaży, stale rosnąca rzesza zadowolonych klientów oraz nowe rynki zbytu.

Firma ElproSys Sp. z o.o. będąca producentem i dostawcą oprogramowania dla zaawansowanej elektroniki samochodowej poszukuje osoby do pracy na stanowisku Elektronik.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie produkcji urządzeń elektronicznych,
  • Montaż i uruchamianie urządzeń elektronicznych,
  • Kontrola jakości i testowanie wyprodukowanych urządzeń elektronicznych,
  • Serwisowanie i bieżąca naprawa urządzeń elektronicznych,
  • Bieżące wsparcie dla pozostałych komórek organizacyjnych w firmie.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie - preferowane specjalności: elektronika, automatyka, elektrotechnika,
  • Umiejętności z zakresu programowania mikrokontrolerów, w szczególności C/C++ - będą dodatkowym atutem,
  • Umiejętności z zakresu programowania układów CPLD, FPGA, w szczególności w języku VHDL - będą dodatkowym atutem,
  • Umiejętności z zakresu montażu/demontażu układów BGA będą dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w instalacji i montażu (lutowaniu) elementów i komponentów elektronicznych,
  • Doświadczenie w pracy z obwodami niskonapięciowymi,
  • Praktyczna znajomość z zakresu montażu i uruchamiania urządzeń elektronicznych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średniozaawansowanym będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra organizacja pracy, dokładność i precyzja,
  • Odpowiedzialność, samodzielność, komunikatywność,
  • Prawo jazdy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Elastyczny czas pracy,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet socjalny.
Wszystkie oferty pracy firmy
Elprosys Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Elprosys Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Elprosys Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, przy ul. Tarnogórskiej 140.
Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Miejsce pracy:
Gliwice
Zawód:
Elektronik
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
29.11.2021
Wygasa:
22.12.2021

Adres firmy

Tarnogórska 140, 44-102 Gliwice
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ZAMEL

ELEKTRONIK - PROGRAMISTA

ZAMEL
ZAMEL
Elektronik umowa o pracę pełny etat
Pszczyna
Gliwice

26-11-2021
AGAMON II Spółka Jawna

ELEKTRONIK Z DOŚWIADCZENIEM

Bielsko-Biała
Gliwice

30-11-2021
Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Elektronik w Dziale Utrzymania Ruchu

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.  Profil firmy

POLECANA
Gliwice

29-11-2021 POLECANA
Randstad Polska Sp. z o.o.

elektronik (utrzymanie ruchu)

Gliwice

22-11-2021
TECH STEROWNIKI

Tester oprogramowania sterowników

POLECANA
Wieprz
Gliwice

15-11-2021 POLECANA

SERWISANT / PRACOWNIK TECHNICZNY

"VITRONIC MACHINE VISION POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kędzierzyn-Koźle
Gliwice

28-10-2021

ELEKTRONIK - INFORMATYK

PKP INTERCITY REMTRAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Opole
Gliwice

28-09-2021

INSTALATOR SYSTEMÓW NISKOPRĄDOWYCH

Genius J.Sieradzki , M.Sieradzka Sp.j.
Opole
Gliwice

20-09-2021

SERWISANT-MONTER AUTOMATYKI, BRAM

F.H.U ANGO Andrzej Bychawski
Kraków
Gliwice

29-11-2021

INŻYNIER ELEKTRONIK

Kontakt przez PUP
Kraków
Gliwice

23-11-2021

SAMODZIELNY INŻYNIER ELEKTRONIK/EXPERT ELECTRICAL ENGINEER

Kraków
Gliwice

15-11-2021