Rekruter z językiem rosyjskim

Ogłoszenie na stanowisko Rekruter z językiem rosyjskim - Pajmon

Pajmon CPT specjalizuje się w dostarczaniu pracowników stałych i tymczasowych na różnorodne stanowiska, w zależności od konkretnych zamówień i wymagań naszych Klientów. Zatrudniamy pracowników w ramach różnych gałęzi przemysłu: spożywczego, metalurgicznego, chemicznego, santitarnego, budowlanego, paliwowo – energetycznego,  logistyki i przeładunku, obsługi klienta oraz wielu innych.

PRACODAWCA:
Pajmon CPT sp.z o.o.
NIP: 647-258-55-54
Nr. w krajowym Rejestrze Zatrudnienia (KRAZ) 21373

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Rekruter ze znajomością języka rosyjskiego

Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów, Kraków

Zakres obowiązków:

  • aktywne poszukiwanie kandydatów z rynku wschodniego,
  • realizowanie projektów rekrutacyjnych i uzupełnianie zamówień pracowniczych,
  • tworzenie i publikacja ogłoszeń o pracę,
  • kontakt z kandydatami i pracownikami,
  • synchronizowanie przyjazdów pracowników,
  • raportowanie powyższych działań.

Wymagania:

  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,
  • znajomość języka rosyjskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • nastawienie na realizację założonych celów, elastyczność w działaniu,
  • zaangażowanie i chęć do pracy,
  • sumienność w wykonywaniu poleceń przełożonego,
  • mile widziane doświadczenie przy procesie rekrutacyjnym.

Oferujemy:

  • stałe i stabilne zatrudnienie,
  • wysokie wynagrodzenie,

  • system motywacyjny pracownika,

  • praca w ugruntowanej firmie.

Wszystkie oferty pracy firmy
Pajmon

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
NIP 6472585554 , PAJMON CENTRUM PRACY TYMCZASOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ , ul. WODZISŁAWSKA 71 , 44-200 RYBNIK, NIP: 6472585554
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:NIP 6472585554 , PAJMON CENTRUM PRACY TYMCZASOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ , ul. WODZISŁAWSKA 71 , 44-200 RYBNIK, NIP: 6472585554zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Rzeszów
Zawód:
Specjalista ds. HR
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
3500-5000 zł UoP brutto/mies.
Dodano:
01.12.2021
Wygasa:
21.12.2021

Adres firmy

Wodzisławska 71, 44-200 Rybnik
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Krakowski Bank Spółdzielczy

Specjalista w Biurze Rozwoju Zasobów Ludzkich

Specjalista ds. HR umowa o pracę pełny etat
Kraków
Rzeszów

30-11-2021