Specjalista ds. E-commerce

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. E-commerce - LUKE

Wyposażenie domu wymaga podjęcia szeregu trudnych i wiążących decyzji. Kuchenka, lodówka, pralka — oczekujesz, że AGD wolnostojące i do zabudowy posłuży Ci przez wiele lat. Wiemy, że taka inwestycja musi odpowiadać potrzebom całej rodziny, dlatego przygotowaliśmy wyselekcjonowaną ofertę produktów dla domu i ogrodu. LUKE to sklep internetowy oraz stacjonarny oferujący AGD i RTV w Bielsku-Białej. Mamy asortyment, na który składają się wyłącznie markowe produkty. Wyróżnia je nowoczesny wygląd idący w parze z wysoką funkcjonalnością. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twoich bliskich.

W związku z  oraz  rozwojem naszego sklepu przy ulicy Grażyńskiego 10a w Bielsku- Białej  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds e-commerce

Stanowisko:Specjalista ds. E-commerce

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie rekomendacji w oparciu o cel i wyniki sprzedażowe, estymacja i prognozowanie realizacji celów, raportowanie
  • Prowadzenie działań nastawionych na poprawę współczynnika konwersji (CRO)
  • Prowadzenie procesu testowania A/B (plany, wdrożenie, ocena rezultatów i rekomendacje)
  • Analizowanie ruchu i efektywności serwisów internetowych
  • Wdrażanie i testowanie implementacji Google Analytic
  • aktualizacja produktów w ofercie sprzedaży
  • kompleksowa obsługa sklepu internetowego (tel / mail / czat)

Wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu profili social media,
  • doświadczenie w e-commerce (Shoper / Optima),
  • biegła obsługa komputera,
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • ciekawą pracę w młodej dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczny grafik pracy,
  • stabilność zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju swoich umiejętności i awansu w strukturach firmy,
  • prywatną opiekę medyczną.
Wszystkie oferty pracy firmy
LUKE

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest F.H. Łukasz Król 43-100 Tychy Przemysłowa 36/21,, NIP: 6462771025. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Zawód:
Specjalista ds. e-commerce
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
24.11.2021
Wygasa:
19.12.2021

Adres firmy

Przemysłowa 36/21,, 43-100 Tychy
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Eagle Recruitment

Specjalista E-commerce ds. marketplace (Amazon, eBay, emag)

Specjalista ds. e-commerce umowa o pracę pełny etat
 Rekrutacja zdalna
Kraków

26-11-2021
KGK TRADE

Specjalista ds. eCommerce

KGK TRADE
KGK TRADE
Kraków

23-11-2021
TPG Katowice Sp. z o. o.

Konsultant ds. wsparcia Klienta (e-comerce/infolinia przychodząca)

Specjalista ds. e-commerce umowa zlecenie pełny etat

POLECANA
Kraków

15-11-2021 POLECANA

SPECJALISTA DO SPRAW E-COMMERCE

PROGRES WOJCIECH IZBICKI, NORBERT SZTANDERA, ŻANETA ADAMUS SPÓŁKA JAWNA
Kęty

23-08-2021

EKSPEDYTOR SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ / INTERNETOWEJ

Kontakt przez PUP
Bukowno

10-11-2021

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

KRAK-OLD ELMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Skawina

10-11-2021

PRACOWNIK BIUROWY, OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO

Specjalista ds. e-commerce kontrakt B2B pełny etat
Kraków

12-11-2021

SPECJALISTA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

Wieliczka

29-10-2021

SPRZEDAWCA SKLEPU INTERNETOWEGO

Nowy Targ

11-08-2021

Zakopane

15-11-2021