Elektromechanik

Jesteśmy producentem drewnianych podłóg o zasięgu międzynarodowym. Nasza firma zatrudnia blisko 400 pracowników. Stawiamy na nowoczesność i wysoką jakość, jednocześnie dbając o bezpieczne warunki pracy. Jesteśmy laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak np. „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej 2017 r.” organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy.

Stanowimy zespół zaangażowanych, pełnych optymizmu i zapału ludzi. Cenimy kreatywność, niestandardowe spojrzenie na świat, precyzję i entuzjazm.

Baltic Wood S.A. w Jaśle, międzynarodowy producent trójwarstwowych drewnianych paneli podłogowych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracowników na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK

Zakres obowiązków:

bieżące diagnozowanie i usuwanie usterek elektromechanicznych maszyn
wykonywanie przeglądów okresowych,
ocena i dokumentacja bieżącego stanu technicznego maszyn,

Wymagania:

Nasze oczekiwania:
doświadczenie na stanowisku Elektryk, Mechanik lub Elektromechanik,
znajomości obsługi komputera,
dokładność, dobra organizacja pracy, samodzielność, chęć rozwoju
uprawnienia SEP (do 1 kV)
gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane (niekonieczne), mogące mieć wpływ przy ustalaniu warunków zatrudnienia:
znajomość zagadnień związanych z automatyką, elektroniką
umiejętność czytania schematów elektrycznych, hydraulicznych, pneumatycznych
obsługa maszyn obróbczych typu tokarka, spawarka

Oferujemy:

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji od 20 lat na rynku
Stabilne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie składające się z części stałej oraz dodatków
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Proces wdrożenia do firmy oraz wsparcie ze strony współpracowników
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz szkolenia;
Pakiet socjalny: świadczenia wypłacane w okresie świątecznym, paczki mikołajowe oraz dofinansowanie do kolonii dla dzieci pracowników, wycieczki integracyjne,
Dobrowolne ubezpieczenie grupowe wraz z opieką medyczną,
Spersonalizowaną odzież ochronną oraz jej serwis,
Możliwość zakupu wyrobów firmy na preferencyjnych warunkach,
Przyjazną atmosferę i pracę w kompetentnym zespole

Wszystkie oferty pracy firmy
Baltic Wood SA

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Baltic Wood SA 38-200 Jasło Fabryczna 6a, NIP: 6871626585. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Wood SA 38-200 Jasło Fabryczna 6a, NIP: 6871626585 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Jasło
Zawód:
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
19.11.2021
Wygasa:
19.12.2021

Adres firmy

Fabryczna 6a, 38-200 Jasło
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Vesuvius Poland sp. z o.o.

Elektryk Utrzymania Ruchu

Elektromechanik umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Skawina
26-11-2021 POLECANA

ELEKTRYK SAMOCHODOWY (O)

Stanisław Bodzioch Firma Przewozowa FB
Tarnów
30-11-2021

PKS TARNOBRZEG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Tarnobrzeg
24-11-2021

MB RECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI ODPADAMI SPÓŁKA KOM
Głogów Małopolski
23-11-2021

Zakład Produkcji Folii "Efekt Plus" Sp. z o.o.
Rzeszów
23-11-2021

FAKRO-WDF Spółka z o.o.
Mielec
10-11-2021

MAKARONY POLSKIE SA
Rzeszów
09-11-2021