Asystent/ Asystentka Biura

Ogłoszenie na stanowisko Asystent/ Asystentka Biura - Logwin Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin,
której historia sięga 1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wojkowice (k. Wrocławia)

Zakres obowiązków:

  •   Bieżąca obsługa biura w zakresie korespondencji, faktur, dokumentów
  •   Obsługa zamówień materiałów biurowo-spożywczych oraz usług na potrzeby biura i pozostałych działów
  •   Obsługa zamówień materiałów eksploatacyjnych i kontakt z dostawcami
  •   Organizacja spotkań oraz wyjazdów służbowych
  •   Utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach zewnętrznych
  •   Inne prace porządkowo-administracyjne

Wymagania:

  •   Doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym
  •   Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  •   Zaangażowanie w powierzane zadania, sumienność
  •   Biegła znajomość komputera w zakresie MS Office oraz urządzeń biurowych
  •   Umiejętność organizacji pracy, dokładność, wysoka kultura osobista
  •   Inicjatywa, samodzielność, komunikatywność, pewność siebie

Oferujemy:

  •   Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w szybko rozwijającej się, międzynarodowej  firmie
  •   Możliwość zatrudnienia w pełnym lub zmniejszonym wymiarze czasu pracy (np. ¾ etatu)
  •   Przyjazną atmosferę pracy
  •   Dostęp do bezpłatnego pakietu medycznego,
  •   Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
  •   Dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport
  •   Dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz ich dzieci
  •   Ofertę zniżek na studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe, MBA
  •   Bony pieniężne na różne okazje np. święta, ślub
  •   oraz inne dodatkowe benefity związane z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych
Wszystkie oferty pracy firmy
Logwin Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Wrocław
Zawód:
Asystent
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
19.11.2021
Wygasa:
19.12.2021

Adres firmy

Ul. Jana Pawła II 66, 05-500 Piaseczno
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

LX Pantos Poland Sp. z o. o.

Asystent ds. logistyki

Asystent umowa zlecenie pełny etat
Nowa Wieś Wrocławska
Wrocław

30-11-2021