Konstruktor CAD

EBZ Design Engineering jedna z wiodących firm z branży automotive, która zdobyła pozycję lidera w dziedzinie robotyki i automatyki przemysłowej w Europie, z ugruntowaną pozycją na rynku międzynarodowym popartą wieloletnim doświadczeniem

EBZ Design Engineering jedna z wiodących firm z branży automotive, która zdobyła pozycję lidera w dziedzinie robotyki i automatyki przemysłowej w Europie, z ugruntowaną pozycją na rynku międzynarodowym popartą wieloletnim doświadczeniem. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków:

• Tworzenie modeli 3D,

• Sporządzanie dokumentacji 2D,

• Analiza procesu linii produkcyjnej,

• Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną urządzeń.

Wymagania:

• Wykształcenia wyższego inżynierskiego lub magisterskiego – preferowane kierunki studiów:

   - Mechanika i Budowa Maszyn,

   - Mechatronika,

   - Inżynieria Materiałowa,

• Znajomości programów CATIA lub NX,

• Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego min. w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę),

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków,

• Podnoszenie kwalifikacji zawodowych jako podstawowy element strategii firmy - możliwość kształcenia, rozwoju oraz awansu wedle czytelnego systemu,

• Uczestnictwo w realizacji międzynarodowych projektów dla renomowanych Klientów,

• Interesującą i pełną wyzwań pracę, zarówno w biurze w Polsce jak i u Klientów na terenie Europy i świata,

• Pracę w zespole specjalistów i partnerską atmosferę,

• Kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną oraz inne benefity pracownicze,

• Możliwość poznania najnowszych technologii w branży motoryzacyjnej – innowacyjnych nie tylko w skali Polski, ale także na całym świecie

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszam do kontaktu

Wszystkie oferty pracy firmy
EBZ Design Engineering Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest EBZ Design Engineering Sp. z o.o. 70-556 Szczecin Tkacka 55, NIP: 8513189656. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EBZ Design Engineering Sp. z o.o. 70-556 Szczecin Tkacka 55, NIP: 8513189656 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Szczecin
Zawód:
Mechatronik
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
18.11.2021
Wygasa:
18.12.2021

Adres firmy

Tkacka 55, 70-556 Szczecin
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)