Dam pracę specjalistce ds.kadr i płac z ORZECZENIEM

AGOPOL

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Przedstawicielstwo w Gdyni potrzebuje OD ZARAZ pracownika działu kadr i płac .
Twój zakres obowiązków
* Realizacja i nadzór nad procesami związanymi z administrowaniem danymi personalnymi w przedstawicielstwie;
* Nadzór nad poprawnością rozliczania czasu pracy;
* Sporządzanie raportów i analiz;
* Aktywny udział w organizacji i realizacji działalności przedstawicielstwa;
* Współpraca z instytucjami i firmami zewnętrznymi, niezbędna do realizacji zadań HR.

Nasze wymagania
* Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku min. 5 lat;
* Znajomość prawa pracy i rozliczania czasu pracy – warunek konieczny;
* Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i obsługi urządzeń biurowych;
* Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
* Odpowiedzialność, samodzielność w działaniu.

Mile widziane
*Znajomość systemów kadrowo /płacowych np. WorkDay oraz TETA;

Oferujemy

* zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i wynagrodzenie, które wzrasta wraz z Twoją wiedzą i umiejętnościami,
* pracę w młodym, miłym, a zarazem doświadczonym zespole,
* szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
* urozmaicony zakres realizowanych zadań
Miejsce pracy
  • Gdynia
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)