Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.03.2024

Poszukujemy Terapeuty Integracji Sensorycznej

Hero Academy
  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Terapeuta Integracji Sensorycznej/Fizjoterapeuta

Oferujemy

- Pracę w profesjonalnie wyposażonym gabinecie specjalistycznym;
- Możliwość dostosowania godzin pracy do potrzeb pracownika (w tym późne popołudnia oraz soboty);
- Elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę/współpracę/umowa zlecenie);
- Wynagrodzenie zawsze na czas;
- Możliwość poznania naszej placówki, pracowników oraz systemu pracy przed podjęciem decyzji o współpracy;

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie pełnej diagnozy procesów Integracji Sensorycznej wraz z opisem i omówieniem;
- Terapia Integracji Sensorycznej/fizjoterapii zgodnie z ustalonym grafikiem;
- Regularne rozliczanie odbytych zajęć zgodnie z przyjętymi standardami;
- Tworzenie opinii o funkcjonowaniu dziecka;

Nasze oczekiwania:
- Posiadanie pełnych kwalifikacji do przeprowadzania diagnostyki oraz terapii w obszarze SI;
- Doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku (minimum roczne) oraz z trudnościami w zakresie różnych sfer funkcjonowania;
- Gotowość do współtworzenia przyjaznego, radosnego i wyjątkowego miejsca!

Jeśli jesteś osobą pragnącą rozwoju, poszerzania swoich kompetencji i doświadczenia –
- DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!