Kierownik/koordynator projektów

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Zarządzanie przydzielonym projektem w pełnym zakresie (zaplanowanie - wdrożenie - koordynacja i kontrola zadań do wykonania w ramach projektu - monitoring kluczowych parametrów oraz celów biznesowych), planowanie zasobów potrzebnych do realizacji zlecenia, tworzenie harmonogramu wykonania, rozdzielanie i planowanie pracy na poszczególnych stanowiskach, monitorowanie, rozliczanie i raportowanie wykonania produkcji, tworzenie, nadzór nad realizacją i aktualizacja tygodniowych i dziennych planów produkcji, odpowiedzialność za utrzymanie standardów technicznych i jakościowych produkcji oraz bezpieczeństwa i higieny pracy na zmianie, nadzór budowy urządzeń na terenie firmy oraz w obiektach przemysłowych klienta, yznaczanie priorytetów w sytuacjach stresowych

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: Kandydat powinien posiadać: Kandydat powinien posiadać: Wykształcenie średnie, wyższe: techniczne lub ekonomiczne. Doświadczenie w zakresie kierowania procesem produkcyjnym przy budowie maszyn i urządzeń przemysłowych, obsługa programów Solidworks, Inventor oraz AutoCad, umiejętność tworzenia oraz czytania rysunków technicznych, umiejętność efektywnego zarządzania zespołem pracowników, umiejętność planowania zadań i wywiązywania się z założonych terminów, konsekwencja w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji, dokładność, rzetelność, precyzja, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność ożliwa praca w delegacjach, prawo jazdy Kat.B, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel), dodatkowe kwalifikacje mile widziane. Kontakt e-mail: ajozefowicz@arotech.com.pl w tytule podając nazwę stanowiska na którą kandydat aplikuje.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 6 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: W zamian oferujemy: Pracę przy innowacyjnych projektach, pracę w miłej atmosferze, zatrudnienie na c
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Fijewo pow. iławski, Warmińsko-Mazurskie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.