Area Sales Manager

Ogłoszenie na stanowisko Area Sales Manager - Human4Human Recruitment

Agencja rekrutacyjna Human4Human Recruitment powstała w oparciu o fundamentalną wartość procesu rekrutacji – praca w służbie człowiekowi. Agencja rekrutacyjna Warszawa

  • Skutecznie wspieramy naszych Partnerów w pozyskiwaniu najlepszych talentów na rynku.

  • Służymy naszym doświadczeniem i rozległą wiedzą, reprezentując interesy pracodawców na rynku pracy.

  • Projektujemy i prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze, koncentrując się szczególnie na etycznym i profesjonalnym podejściu do pracy. Agencja rekrutacyjna Warszawa

  • Analizujemy otoczenie biznesowe organizacji oraz badamy wizerunek pracodawcy na lokalnym rynku.

  • Wspieramy Departamenty Zasobów Ludzkich w budowaniu pozytywnej marki firmy w oczach przyszłych pracowników.

  • Dostarczamy skuteczne rozwiązania w zakresie selekcji i rozwoju kapitału ludzkiego – jako outsourcing usług rekrutacji.

  • Headhunter - identyfikujemy menedżerów wysokiego szczebla lub szczególnie cenionych na rynku specjalistów, nawiązujemy z nimi kontakt w celu skłonienia ich do zmiany pracodawcy i przyjęcia oferty pracy swego klienta (tzw. poszukiwania bezpośrednie).

Dla naszego Partnera – polskiego producenta rozwiązań w zakresie systemów parkingowych i automatyki przemysłowej – poszukujemy obecnie Kandydata, który będzie odpowiedzialny za rozwój sprzedaży w regionie Polski Południowej i monitorowanie rynku inwestycyjnego na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Realizacja ustalonego planu sprzedaży w powierzonym obszarze w oparciu o zatwierdzoną strategię handlową i marketingową Firmy,
  • Dbanie o partnerskie relacje z Klientami Firmy – kontynuacja działań na bazie zbudowanej przez Firmę,
  • Utrzymywanie i poszerzanie kontaktów z uczestnikami procesu inwestycyjnego (inwestor, architekt, wykonawca),
  • Monitorowanie rynku (zbieranie informacje o konkurencji oraz kondycji finansowej Klientów),
  • Inwentaryzacja inwestycji i złożonych ofert,
  • Składanie ofert zatwierdzonych przez przełożonego,
  • Kontrolowanie procesu spływu należności od klientów,
  • Wzmacnianie i rozwijanie współpracy z Klientami,
  • Samokształcenie i udział w szkoleniach organizowanych przez Firmę.

Wymagania:

  • Minimum 3-letniego doświadczenia w sprzedaży inwestycyjnej w branży technicznej,
  • Znajomości i rozumienia rynku inwestycyjnego oraz nieruchomości komercyjnych,
  • Wykształcenie techniczne, będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymogiem koniecznym,
  • Znajomości technik sprzedaży i negocjacji,
  • Umiejętności sporządzania kalkulacji, w szczególności posługiwania się MS Excel,
  • Umiejętności długoterminowego planowania działań sprzedażowych i nastawienia na osiąganie ponadprzeciętnych wyników w sprzedaży,
  • Samodzielności i proaktywności.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B – w zależności od preferencji Kandydata,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnionego od doświadczenia i kompetencji składające się z podstawy i przejrzystej premii,
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop i telefon,
  • Pracę w przyjaznym i nastawionym na współpracę zespole,
  • Wdrożenie pod okiem doświadczonego Managera Sprzedaży i wsparcie w rozwoju kariery ze strony Prezesa Firmy,
  • Elastyczny grafik, zadaniowy system pracy i stanowisko mobilne zapewniające dużą swobodę w zarządzaniu czasem.
Wszystkie oferty pracy firmy
Human4Human Recruitment

Klauzula informacyjna:

Miejsce pracy:
Łódź
Zawód:
Key Account Manager
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
6000-7000 zł UoP brutto/mies.
Dodano:
17.11.2021
Wygasa:
17.12.2021

Adres firmy

Bolesława Limanowskiego, 02-943 Warszawa
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ACCOUNT MANAGER

BLUNOVATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Key Account Manager umowa o pracę pełny etat
Skierniewice
Łódź

26-08-2021

KEY ACCOUNT MANAGER

PAULA INGREDIENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Kalisz
Łódź

02-11-2021