Asystent Architekta

Ogłoszenie na stanowisko Asystent Architekta - BXB studio Bogusław Barnaś

BXB studio Bogusław Barnaś

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem pracowni BXB studio, oferujemy pracę dla utalentowanego i kreatywnego Asystenta Architekta.

Wymagane doświadczenie, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonanie powierzonych zadań.

Zakres obowiązków:

  • Uczestnictwo w pełnym procesie projektowym;
  • Współudział w opracowywaniu projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych.

Wymagania:

  • samodzielność, kreatywność;

  • Dobra znajomość programów wspomagania projektowego: AutoCad, SketchUp;

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;

  • Rzetelność i zaangażowanie w pracy;

  • Znakomite portfolio.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ umowę zlecenie/ B2B;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Możliwość rozwoju.

Wszystkie oferty pracy firmy
Miejsce pracy:
Warszawa
Zawód:
Architekt
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
część etatu
Dodano:
17.11.2021
Wygasa:
17.12.2021

Adres firmy

ul. Ślusarska 3/14, 30-701 Kraków
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

128 - ASYSTENT PROJEKTANTA

Kontakt przez PUP
Architekt umowa o pracę pełny etat
Radom
Warszawa

29-11-2021