Serwisant

Ogłoszenie na stanowisko Serwisant - FERRO Spółka Akcyjna

Grupa FERRO to jeden z największych producentów i dystrybutorów armatury sanitarnej, instalacyjnej i grzewczej z blisko 30-letnim doświadczeniem w branży na rynkach międzynarodowych. Grupa jest w gronie największych dostawców w segmencie zarządzania ekonomicznym zużyciem wody i ekologicznymi źródłami ciepła w Europie Centralnej. FERRO prowadzi swoją działalność głównie w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Mołdawii, Bułgarii, Rosji, Białorusi, Chorwacji na Węgrzech i Litwie.

W efekcie dynamicznego rozwoju, do Grupy FERRO dołączyła spółka TERMET S.A, która jest jednym z wiodących dostawców kompleksowych systemów w segmencie nowoczesnego zarządzania źródłami ciepła na rynku polskim oraz spółka Tester sp. z o.o., dostarczająca elektroniczne układy sterowania i automatyki do urządzeń gazowych.

W związku z rozwojem firmy obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Serwisant

Zakres obowiązków:

  • rozpatrywanie w imieniu Spółki wszelkich reklamacji jakościowych zgłoszonych do serwisu,
  • odpowiedzialność za właściwe wykonanie napraw gwarancyjnych produktów przekazanych do serwisu,
  • bieżące uzupełnianie danych i statusów w oprogramowaniu do obsługi reklamacji,
  • przyjmowanie przesyłek z reklamowanymi produktami i przygotowywanie do wysyłek naprawionych produktów,
  • współpraca z Serwisami Zewnętrznymi w zakresie zaopatrzenia w części zamienne i bieżących porad techniczno-produktowych,
  • współpraca z innymi działami firmy, dotycząca obsługi reklamacji, pytań technicznych.

Wymagania:

  • zaangażowanie w podejściu do obowiązków,
  • komunikatywność i otwartość do współpracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i dużej ilości zadań,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie: Word, Excel, Outlook, PowerPoint,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się spółce giełdowej o międzynarodowym zasięgu,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • rabat na nasze produkty,
  • 2 dodatkowe dni wolne od pracy w ciągu roku,
  • dodatek urlopowy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę MultiSport,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na w/w stanowisku.
Wszystkie oferty pracy firmy
FERRO Spółka Akcyjna
Miejsce pracy:
Skawina
Zawód:
Serwisant
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
01.12.2021
Wygasa:
17.12.2021

Adres firmy

ul. Przemysłowa 7, 32-050 Skawina
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANA
STALMARK  Sp. z o.o. Sp. k.

Serwisant kotłów c.o.

STALMARK Sp. z o.o. Sp. k.
Serwisant umowa o pracę pełny etat
Andrychów