PRACOWNIK ADMINISTRACJI I FLOTY SAMOCHODOWEJ

Ogłoszenie na stanowisko PRACOWNIK ADMINISTRACJI I FLOTY SAMOCHODOWEJ - EUROFIRANY B.B. Choczyńscy Sp.J.

Firma Eurofirany, której siedziba od 1991 r. znajduje się w Żywcu, jest niekwestionowanym liderem międzynarodowego rynku sprzedaży detalicznej i hurtowej artykułów z branży Home Decor. Obecnie Eurofirany posiadają blisko 80 salonów stacjonarnych oraz sieć dystrybucyjną przekraczającą 4.000 sklepów. Firma odnosi sukcesy zarówno w prowadzeniu sklepów tradycyjnych, jak i sklepu internetowego, tworząc nowoczesną, zintegrowaną sieć kanałów dotarcia do klientów. Eurofirany współpracują z projektantami światowej sławy takimi jak Ewa Minge oraz Pierre Cardin, a od 2019 roku są także właścicielem nowej marki DESIGN 91 skierowanej do młodych odbiorców, której produkty wyróżnia minimalistyczny styl oraz proste i nowoczesne wzornictwo.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa floty samochodowej i prowadzenie dokumentacji flotowej,
  • Egzekwowanie od użytkowników przestrzegania standardów obowiązujących w firmie w zakresie prawidłowej eksploatacji pojazdów,
  • Współpraca z użytkownikami samochodów służbowych w zakresie napraw i awarii,
  • Kierowanie do serwisów samochodowych i organizowanie pojazdów zastępczych,
  • Wydawanie i odbiór aut,
  • Monitorowanie terminów przeglądów technicznych, nadzorowanie czynności serwisowych i utrzymanie floty w nienagannym stanie technicznym,
  • Współpraca z warsztatami naprawczymi, uzyskiwanie oświadczeń od kierowców dla ubezpieczyciela,
  • Kontrola wydatków związanych z flotą samochodów,
  • Optymalizacja kosztów,
  • Inne prace administracyjne zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne),
  • Min. roczne doświadczenie związane z zarządzaniem flotą samochodów osobowych,
  • Znajomość zagadnień i procedur związanych z eksploatacją pojazdów samochodowych,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE (zwłaszcza MS Excel),
  • Prawo jazdy kat. B.,
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Kartę zniżkową na nasze produkty,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Kandydaci spełniający w/w wymagania, zainteresowani pracą, proszeni są o przesłanie aplikacji (CV).

Wszystkie oferty pracy firmy
EUROFIRANY B.B. Choczyńscy Sp.J.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
EUROFIRANY B.B. Choczyńscy Sp.J., 34-300 Żywiec, ul. Sienkiewicza 81, NIP: 5532336625
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

W CV prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2019, poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.
Miejsce pracy:
Żywiec
Zawód:
Pracownik ds. administracji
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
29.11.2021
Wygasa:
18.12.2021

Adres firmy

ul. Sienkiewicza 81, 34-300 Żywiec
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Seifert Polska Sp. z o.o.

PRACOWNIK ADMINISTRACJI MAGAZYNOWEJ

Pracownik ds. administracji umowa o pracę pełny etat
Bielsko-Biała
Żywiec

22-11-2021

TECHNIK ADMINISTRACJI

Kontakt przez PUP
Pracownik ds. administracji staż/praktyka pełny etat
Kraków
Żywiec

08-11-2021

SPECJALISTA ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ

Zielonki
Żywiec

08-12-2021

TECHNIK ADMINISTRACJI/PRACOWNIK I STOPNIA WYKONUJĄCY ZADANIA W RAMACH PRAC INTERWENCYJNYCH

Gdów
Żywiec

19-11-2021

Gdów
Żywiec

19-11-2021

POMOCNIK TECHNIKA ADMINISTRACJI

Gdów
Żywiec

10-11-2021