Specjalista ds.obsługi klienta operatora sieci komórkowej. Super bonusy! Godz. 9-17

Jesteśmy jednym z największych multijęzykowych call center, od 16 lat pracujemy dla Partnerów z branży telekomunikacyjnej i finansowej. Specjalizujemy się w outsourcingu obsługi klienta i sprzedaży, zatrudniamy ponad 1000 pracowników w 7 oddziałach w Polsce i za granicą.

Praca jako telefoniczny doradca klienta?! Dlaczego nie?!

Podejmij samodzielną decyzję i przekonaj się, że stereotypowe myślenie się nie opłaca. Nie wierzysz?

Poznaj nas na FB Telbridge Toruń lub Instagramie Telbridge

Jesteśmy jednym z największych multijęzykowych call center, od 16 lat pracujemy dla Partnerów z branży telekomunikacyjnej i finansowej.

Dajemy szansę na rozwój i zdobycie nowych umiejętności.

Nasze działania nie pozostają niezauważone, czego dowodem jest tegoroczna nominacja do Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”.

Współpracujemy z topowymi markami na polskim rynku, dzięki czemu jesteśmy wiarygodni w kontakcie z klientem.

Tworzymy przyjazne miejsce pracy i jesteśmy otwarci na oczekiwania i potrzeby pracowników.

Zakres obowiązków:

Pracujemy dla topowych marek. Pomagamy klientom w rozwiązywaniu problemów, udzielamy informacji i optymalizujemy dostępne dla nich oferty.

Wymagania:

  • komunikatywności
  • zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • podstawowej umiejętności obsługi komputera
  • dyspozycyjności 6 lub 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku ( + 2 wybrane soboty w miesiącu)
  • dyspozycyjności na 5 dniowe szkolenie

Oferujemy:

Zapewniamy:

  • 300zł dla osób z doświadczeniem w branży call center
  • 300zł za polecenie znajomego do pracy - bonus nielimitowany

Atrakcyjne zniżki do/na

  • najpopularniejszej kręgielni w mieście - Lucky Star Toruń PLAZA
  • profesjonalnego salonu kosmetycznego OASIS MED-SPA
  • usługi telekomunikacyjne naszego partnera

Dodatkowo:

  • świetny program firmowy, w którym w ramach zabawy zdobywasz wartościowe nagrody (iPhone'y, zegarki, roboty sprzątające, telewizory, sprzęt audio, markowe perfumy, planszówki, vouchery np. na skok ze spadochronem i wiele innych)
  • dodatkowe pieniądze na firmowych kartach Visa
  • wartościowe artykuły znanych marek, np. Wittchen, za udział w projektowych konkursach
  • konkursy i gifty okolicznościowe, np. na Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka, Halloween, Pizza Day
  • karta MultiSport Plus bez rejonizacji
  • ubezpieczenie grupowe
  • strefa wypoczynku
  • 70 minut przerwy na 8h pracy

A co najważniejsze:

  • stałe wynagrodzenie na podstawie umowy ze składkami ZUS 18,30 zł brutto/h
  • pewne premie stanowiące satysfakcjonującą część wynagrodzenia
  • elastyczny grafik w godz. 8:00-20:00 lub stałe godziny pracy 9:00-17:00
  • ciągłe wsparcie merytoryczne na całym etapie współpracy
  • programy podnoszące kwalifikacje, np. Talent PLUS, Akademia technologii i inne
  • możliwość pracy zdalnej po około 3 miesięcznym okresie pracy stacjonarnej
  • realne szanse na awans w strukturach firmy
  • przyjazną atmosferę stworzoną przez osoby, które po prostu się lubią!
Wszystkie oferty pracy firmy
Telbridge sp.zo o. sp.k.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Telbridge sp.zo o. sp.k. 25-528 Kielce Zagnańska 49, NIP: 9591530986. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Telbridge sp.zo o. sp.k. 25-528 Kielce Zagnańska 49, NIP: 9591530986 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Toruń
Zawód:
Konsultant
Forma zatrudnienia:
umowa zlecenie
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
16.11.2021
Wygasa:
16.12.2021

Adres firmy

Zagnańska 49, 25-528 Kielce
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Marcel S.A.

Konsultant serwisu IT

Marcel S.A.
Marcel S.A.
Konsultant umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Zielonka
Toruń