Kierownik Zmiany w restauracji Burger King Szczecin

Ogłoszenie na stanowisko Kierownik Zmiany w restauracji Burger King Szczecin - AmRest Sp. z o.o.

Minęło już ponad 60 lat od otwarcia pierwszej restauracji Burger King. W tym czasie powstała marka, która swój sukces zawdzięcza przede wszystkim swoim pracownikom. To właśnie dzięki nim jesteśmy obecni w 65 krajach, a marka Burger King stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Nie przez przypadek - Burger King to miejsce dla tych, którzy kochają burgery, potrafią czerpać radość ze wszystkiego, co robią i dzielić się nią z innymi i wreszcie - są głodni wyzwań!

Zakres obowiązków:

Kierownik zmiany jest odpowiedzialny za wizerunek restauracji i zapewnienie najwyższych standardów obsługi Gościa poprzez doskonałe prowadzenie zmiany. Kierując zespołem wprowadza pozytywną atmosferę na zmianie, motywuje i docenia pracowników, tak aby osiągali jak najlepsze wyniki, a każdy dzień pracy był dla nich przyjemnością. Zarządza jednym z dwóch obszarów: Produktem lub Funkcjonalnością, planuje i optymalizuje wybrane kategorie kosztowe oraz analizuje osiągane rezultaty.

Wymagania:

To praca właśnie dla Ciebie, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w pracy związanej z obsługą Klienta
  • posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i/lub jesteś gotowy do nauki i nowych wyzwań
  • masz w sobie nieskończone pokłady pozytywnej energii, zapału i kreatywności
  • uwielbiasz przebywać z ludźmi i pracować w zespole
  • jesteś urodzonym liderem i gospodarzem
  • nie lubisz stać w miejscu i szukasz nowych możliwości rozwoju

Oferujemy:

Co chcemy Ci zaoferować?

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie zawsze na czas oraz premie za wyniki i osiągnięcia
  • bogaty pakiet benefitów – wybieraj spośród setek świadczeń (Multisport, MyBenefit i inne)
  • zniżki na Twoje ulubione produkty Burger King, Pizza Hut, KFC i Starbucks
  • grafik miesięczny uwzględniający Twoje potrzeby
  • szkolenia z zakresu zarządzania, obsługi Klienta i rozwoju osobistego
  • unikalny program rozwoju zawodowego „Spread Your Wings”
Wszystkie oferty pracy firmy
AmRest Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest AmRest Sp. z o.o. 53-332 WROCŁAW ul. Powstańców Sląskich 15-17, NIP: 5260211104. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AmRest Sp. z o.o. 53-332 WROCŁAW ul. Powstańców Sląskich 15-17, NIP: 5260211104 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Szczecin
Zawód:
Manager
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
16.11.2021
Wygasa:
16.12.2021

Adres firmy

ul. Powstańców Sląskich 15-17, 53-332 WROCŁAW
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Żak

Manager Oddziału Szkoły

Żak
Żak
Manager umowa o pracę pełny etat
Gorzów Wielkopolski
19-11-2021
Nationale-Nederlanden