Serwisant kotłów c.o.

Ogłoszenie na stanowisko Serwisant kotłów c.o. - STALMARK  Sp. z o.o. Sp. k.

STALMARK

Stalmark to polski producent kotłów CO, obecny na rynku od 2002 roku. Od prawie dwudziestu lat ciągle udoskonalamy nasze produkty, aby dostarczać Państwu wyłącznie najwyższej jakości kotły CO. Producent kotłów to odpowiedzialna rola względem naszych klientów i środowiska, i Stalmark wywiązuję się z tego zadania w każdym calu. Nasze kotły w oparciu o wyselekcjonowane paliwa stałe, spełniające aktualne normy środowiskowe, takie jak pellet i ekogroszek. Nowoczesne kotły na pellet i ekogroszek, marki Stalmark, mogą pracować niemalże bezobsługowo. Dzięki połączeniu z pojemnymi zasobnikami oraz podajnikiem paliwa wymagają minimum obsługi codziennej. W naszej ofercie posiadamy kotły wyposażone w podajniki ślimakowe jak i tłokowe.  Wszystkie produkowane przez nas kotły CO spełniają wymagania dyrektywy ECODESIGN oraz spełniają kryteria sprawności cieplnej i wymagania w zakresie emisji wg aktualnych norm w najwyższej – 5 klasie. Aby ułatwić utrzymanie i kontrolę kotła, stosujemy w naszych urządzeniach nowoczesne sterowniki, w tym współpracujące z modułami bezprzewodowymi (WiFi, GSM), regulatory pokojowe, w tym pozwalające na inteligentne zarządzanie wszystkimi urządzeniami w instalacji. Stalmark to nie tylko producent kotłów na pellet i ekogroszek, wzbogacamy naszą ofertę o nowe produkty takie jak: uchwyty do fotowoltaiki czy belownice do odpadów.

Miejsce pracy: Andrychów, ul. Przemysłowa 21 + praca w terenie (w promieniu do ok 100 km od siedziby)

Zakres obowiązków:

  • naprawy, przeglądy, serwis produkowanych przez naszą firmę kotłów co
  • częsta praca w terenie
  • telefoniczna obsługa klienta-doradztwo techniczno-serwisowe
  • sporządzanie niezbędnej dokumentacji serwisowej

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • podstawowa wiedza z tematu instalacji co oraz elektryki
  • mile widziane uprawnienia energetyczne
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na umowę o pracę od poniedziałku do piątku
  • niezbędne narzędzia pracy
Wszystkie oferty pracy firmy
STALMARK Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy:
Andrychów
Zawód:
Serwisant
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
16.11.2021
Wygasa:
16.12.2021

Adres firmy

ul. Przemysłowa 21, 34-120 Andrychów
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

FERRO Spółka Akcyjna

Serwisant

Serwisant umowa o pracę pełny etat
Skawina
25-11-2021
WIENKRA SP. Z O.O.