Kierownik Handlowy

Dla naszego Klienta, firmy dostarczajacej akcesoria i urządzenia dla ciągłości produkcji maszyn, poszukujemy doświadczonego Kierownika Handlowego.

Zakres obowiązków:

  • Wyznaczanie planów sprzedaży, egzekwowanie wyników, wspieranie działań prospectingu i pozyskiwania nowych i strategicznych klientów firmy
  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym, wsparcie mentoringowe oraz przeprowadzanie „ job on the training”
  • Analizowanie wyników sprzedaży zgodnie z założonymi celami, wprowadzanie planów naprawczych
  • Pozyskiwanie strategicznych klientów firmy
  • Przeprowadzanie ocen okresowych pracowników
  • Udział w tworzeniu strategii sprzedaży
  • Sprawdzanie postępu sprzedaży oraz ustalanie planów w regionach
  • Nadzór nad wprowadzaniem standardów sprzedaży i obsługi klientów
  • Negocjowanie z kluczowymi klientamiw celu zwiększenia efektywności
  • Monitorowanie i analiza czynników mających znaczący wpływ na sprzedaż
  • Tworzenie strategii produktowej / wyposażenie / ceny / promocje / wersje specjalne
  • Rozwój sieci sprzedaży / plany roczne, miesięczne sprzedaży / system bonusowy / system marżowy / poprawa jakości sieci

Wymagania:

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych

  • wykształcenie techniczne
  • udokumentowane wyniki sprzedażowe
  • wysoka motywacja do działania i orientacja na realizację celów sprzedażowych

  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność systematycznej i samodzielnej budowy bazy klientów

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowa o pracę lub B2B i system premiowy i prowizyjny

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • rozwój zawodowy poprzez cykliczne szkolenia
  • samochów służbowy
  • telefon komórkowy
Wszystkie oferty pracy firmy
Grupa LinguaJob.pl

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Grupa LinguaJob.pl 00-549 Warszawa Piękna 24/26A/1, NIP: 6321779214. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa LinguaJob.pl 00-549 Warszawa Piękna 24/26A/1, NIP: 6321779214 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Zawód:
Key Account Manager
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
29.11.2021
Wygasa:
16.12.2021

Adres firmy

Piękna 24/26A/1, 00-549 Warszawa
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANA
Electris

Menadżer ds. kluczowych klientów

Electris
Electris
Key Account Manager umowa o pracę pełny etat
Białka

29-11-2021