Pakowanie bułek

Ogłoszenie na stanowisko Pakowanie bułek - Kirsch Services Sp. z o.o. Sp. K

Kirsch Services numer certyfikatu KRAZ 12275 agencja pracy ze specjalizacją w rekrutacji kandydatów w branży spożywczej i logistycznej na terenie Niemiec.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie artykułów
  • kontrola jakościowa
  • praca przy taśmie produkcyjnej

Wymagania:

  •  punktualność, samodzielność, dokładność
  • doświadczenie w środowisku produkcyjnym mile widziane
  • chęć do podjęcia pracy w systemie 3  zmianowym
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • mile widziane pary
  • prawo jazdy kat. b

Oferujemy:

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • ·niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz pełny pakiet socjalny
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 10,45 euro brutto/ godzina
  • DARMOWE ZAKWATEROWANIE w komfortowych mieszkaniach i pensjonatach (pokoje1 i 2 osobowe. Na miejscu internet, kuchnia, łazienka. Zakwaterowanie w pełni wyposażone)
  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • płatne dni świąteczne wolne od pracy
  • premie półroczne (świąteczna i wakacyjna)
  • pomoc w załatwieniu zasiłku do dzieci (Kindergeld)
  • szkolenie przed rozpoczęciem pracy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • stałą opiekę polskiego koordynatora podczas trwania całej umowy
  • wsparcie organizacyjne/ pomoc w załatwieniu spraw formalnych przed wyjazdem do Niemiec
  • możliwość długoterminowej współpracy

Wszystkie oferty pracy firmy
Kirsch Services Sp. z o.o. Sp. K
Miejsce pracy:
Niemcy
Zawód:
Pracownik produkcji
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
16.11.2021
Wygasa:
16.12.2021

Adres firmy

Gogolin, 47-320 Malińska 1
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Workpol

Pracownik Produkcji | bez doświadczenia | od zaraz

Workpol
Workpol
Pracownik produkcji umowa o pracę pełny etat

POLECANA