Menadżer ds. kluczowych klientów

Ogłoszenie na stanowisko Menadżer ds. kluczowych klientów - Electris

ELECTRIS jest dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną, działającą na rynku międzynarodowym, specjalizującą się w produkcji elementów miedzianych m.in. dla przemysłu elektroenergetycznego, transportowego oraz lotniczego.

Stanowisko:Menadżer ds. kluczowych klientów

Zakres obowiązków

  • Realizacja planu sprzedaży
  • Zarządzanie relacjami biznesowymi z kluczowymi klientami
  • Koordynacja i nadzór nad portfelami klientów
  • Koordynacja i nadzór nad prowadzonymi projektami
  • Pozyskiwanie nowych klientów/projektów
  • Przygotowywanie ofert dla kontrahentów
  • Negocjowanie warunków handlowych współpracy i zawieranie umów, kontrola realizacji umów
  • Analiza skuteczności ofert i weryfikacja marż

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, ekonomiczne, managerskie, uzupełniające w zakresie zarządzania projektami
  • Doświadczenie: 2-3 letnie na podobnym stanowisku
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i umiejętności negocjacji

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, wiodącej w branży firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę – pełny etat
  • Możliwośćrozwoju zawodowego
  • Miejsce pracy: Białka/k. Makowa Podhalańskiego, pow. suski, woj. małopolskie
Wszystkie oferty pracy firmy
Electris

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest: ELECTRIS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., Białka 620 , 34-220 Maków Podhalański, NIP: 549-20-52-010. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ELECTRIS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Białce 620, 34-220 Maków Podhalański, moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia bieżącej rekrutacji." Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na interesujące nas oferty.
Miejsce pracy:
Białka
Zawód:
Key Account Manager
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
25.11.2021
Wygasa:
15.12.2021

Adres firmy

Białka 620, 34-220 Maków Podhalański
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Grupa LinguaJob.pl

Kierownik Handlowy

Key Account Manager umowa o pracę pełny etat
Bielsko-Biała
25-11-2021

KEY ACCOUNT EUROPA CENTRALNA

NICA COOLERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Bochnia