POMOCNIK PRODUKCJI / POMOCNIK MAGAZYNOWY

Ogłoszenie na stanowisko POMOCNIK PRODUKCJI / POMOCNIK MAGAZYNOWY - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o.  Sp. k.

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o.  Sp. k.

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.  - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Praca w Niemczech, bez języka i doświadczenia!

Stanowisko:POMOCNIK PRODUKCJI / POMOCNIK MAGAZYNOWY

Zakres obowiązków

  • Oferujemy sprawdzoną i stabilną pracę w Niemczech zarówno na produkcji (np. spożywczej lub automotive), jak również na magazynie, w różnych lokalizacjach na terenie całych Niemiec.
  • Zapewniamy w pełni wyposażone zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy z parkingiem i dostępem do Internetu.

Wymagania

  • Na większości projektów nie wymagamy znajomości języka niemieckiego ani doświadczenia.

Oferujemy

  • Zatrudniamy na podstawie UMOWY O PRĄCĘ na pełen etat.
  • Stawki wynagrodzenia od 10,45 EUR do nawet ok. 15 EUR, w zależności od rodzaju pracy i okresu zatrudnienia.
  • Do tego szereg dodatków godzinowych, premii i benefitów. Opieka polskich kierowników.

Skontaktuj się z Nami tel. (od pn. do pt. w godz. 9:00 - 16:00) lub prześlij do nas swoje CV/ dane kontaktowe, i poczekaj na kontakt ze strony naszego Konsultanta.

Wszystkie oferty pracy firmy
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
Miejsce pracy:
Niemcy
Zawód:
Pracownik produkcji
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
29.11.2021
Wygasa:
15.12.2021

Adres firmy

ul. Myślenicka 133, 30-698 Kraków
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Interkadra Spółka z o.o. Centrum Rekrutacyjne w Krakowie

Szwaczka

Pracownik produkcji umowa o pracę
Kostrzyn nad Odrą
Niemcy

17-11-2021