Pracownik magazynowy Allegro - DOWÓZ DO PRACY Z PŁOCKA

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.02.2022
JAGA Temp

Magazynier

Umowa zlecenie

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Błonie

OFERUJEMY:
- zorganizowany dowóz do pracy do Błonia,
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (od drugiego miesiąca - umowa o pracę),
- stałą pracę w systemie 3 zmian: 6:30-13:30, 14:30-21:30, 22:30-5:30,
- pracę w systemie 7h w czasie pandemii (płatne 8h),
- wynagrodzenie zasadnicze 3500 zł brutto,
- 500 zł premii za pracę podczas Black Week,
- premię frekwencyjno-uznaniową do 15% (ok. 500 zł),
- stałą premię 200 zł brutto (za pracę w weekend),
- bon o wartości 350 zł brutto do wykorzystania w sklepie Allegro,
- dodatkowe bonusy pieniężne np. za polecenie pracownika(200 zł netto) oraz za pracę w sezonie,

ZADANIA:
- kompletowanie zamówień za pomocą skanera magazynowego dla prywatnych klientów,
- pakowanie towaru do wysyłki w prawidłowy sposób,
- sortowanie paczek,
- kontrola jakości towaru,

WYMAGANIA:
- mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem magazynowym,
- dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Jesteś zainteresowany ? Aplikuj!
Miejsce pracy
  • Płock
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)