Młodszy specjalista ds. finansowych

Ekoenergetyka-Polska S.A.

Zakres obowiązków:

Opis stanowiska:

  • stałe monitorowanie umów kredytowych, leasingowych oraz ubezpieczeniowych zawartych przez Spółkę;
  • analiza postanowień umów kredytowych, leasingowych oraz ubezpieczeniowych pod kątem obowiązków informacyjnych Spółki;
  • monitoring kowenantów;
  • współpraca z biurami księgowości i controllingu.

Wymagania:

Profil Kandydata:

  • wykształcenie wyższe z zakresu bankowości, finansów lub pokrewne;
  • doświadczenie bankowe lub w innej instytucji finansowej;
  • znajomość podstawowych pojęć ustawy o rachunkowości;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego - min. B1;
  • komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów ;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • chęć rozwoju;
  • energia i inicjatywa.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • praca w firmie, której produkty są innowacyjne, a branża przyszłościowa;
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansów wewnętrznych;
  • praca w zgranym zespole, który dzieli się wiedzą;
  • Prywatna Opieka Medyczna Luxmed;
  • dofinansowanie karty Medicover Sport i sportowej integracji;
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych;
  • przyjazne środowisko pracy.
Wszystkie oferty pracy firmy

Klauzula informacyjna:

KLAUZULA INFORMACYJNA

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest EKOENERGETYKA – POLSKA Spółka Akcyjna, adres: ul. Nowy Kisielin – Rozwojowa 7A, 66-002 Zielona Góra, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000846229, o kapitale zakładowym 148.800,00 złotych wpłacony w całości, NIP: 9731013938, REGON: 081115852.

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych można uzyskać pod adresem rodoatekoenergetyka.com.pl .

Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko pracy, na które kandydat aplikuje, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a), czyli zgody na przetwarzanie danych oraz art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO), w związku z art. 22¹ § 1 Kodeksu Pracy.

Dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania rekrutacji, a następnie przez okres 1 roku od zakończenia rekrutacji. Wysłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych w niej zamieszczonych w procesie rekrutacyjnym, do którego kandydat przystępuje.

W przypadku wyrażenia przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji, dane będą przetwarzane przez okres 2 lat od momentu udzielenia zgody.

Dostęp do danych osobowych kandydatów mogą mieć: osoby upoważnione przez Administratora; podmioty, którym Administrator powierzył przetwarzanie danych osobowych (podmioty przetwarzające) na podstawie zawartych umów m.in. firmy księgowo-kadrowe, kancelarie prawne, firmy świadczące usługi IT, firmy doradcze; podmioty, którym Administrator zobowiązany jest udostępniać dane na podstawie przepisów prawa.

Może Pan/Pani skorzystać z prawa dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Przysługuje Panu/Pani prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy jest niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji, podanie danych w szerszym zakresie ma charakter dobrowolny.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ekoenergetyka-Polska S.A. 66-002 Nowy Kisielin ul. Nowy Kisielin - Rozwojowa 7a, NIP: 9731013938 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Zielona Góra
Zawód:
Specjalista ds. finansów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
12.11.2021
Wygasa:
12.12.2021

Adres firmy

ul. Nowy Kisielin - Rozwojowa 7a, 66-002 Nowy Kisielin
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Bank Millennium S.A.

Ekspert ds. Polityki i Procesu Kredytowego dla Mikroprzedsiębiorstw

Specjalista ds. finansów umowa o pracę
Gorzów Wielkopolski

29-10-2021

SPECJALISTA D/S ROZWOJU, ROZLICZEŃ I NADZORU

Zakład Energetyki Cieplnej S. z o.o.
Specjalista ds. finansów umowa o pracę pełny etat
Międzyrzecz

17-11-2021