Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.02.2024

Zatrudnię MAGISTRA FARMACJI – Warszawa Wola

Nowa Farmacja
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Jesteśmy GRUPĄ APTEK wyłącznie z polskim kapitałem.

Firma Nasza rozwija się dynamicznie od 2010r..

Nasze apteki posiadają wieloletnią tradycję w zaopatrywaniu lokalnych mieszkańców w leki i materiały medyczne.

Wysoka jakość usług, to nasza domena.

W związku rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko
MAGISTER FARMACJI - Warszawa Wola
Nr ref. WAW/MFSA11/21

Miejsce pracy: Województwo- Mazowieckie
Miasto - Warszawa
Dzielnica – Wola

Opis stanowiska:
• Profesjonalna i rzetelna obsługa pacjenta
• Sprawdzanie recept pod względem formalnym i merytorycznym
• Wykonywanie leków recepturowych
• Monitorowanie terminu ważności i dostępności preparatów w magazynie
• Zaangażowanie i odpowiedzialność

Wymagania

• Wykształcenie farmaceutyczne
• Otwartość na pacjenta i chęć pomocy
• Orientacja na osiąganie postawionych celów
• Zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Znajomość programu Kamsoft

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o najwyższe standardy
• Atrakcyjny system finansowy
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze
• Bardzo dobre warunki pracy
• Szkolenia
Kontakt:
Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV) tytuł wiadomość tytułem wiadomości Nr ref. lenWAW/MFSA11/21 na adres e-mail: @