Doradca Klient Biznesowego

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.02.2022
Walter&Janiak Sp. z o.o.

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Walter&Janiak Sp. z o.o. to zespół profesjonalistów, którzy z pasją działają na rynku energii elektrycznej. Dzięki współpracy z największą renomowaną firmą Energa Obrót S.A. mamy dostęp do bardzo szerokiego portfolio klientów na terenie całego kraju. Zawsze reprezentujemy interesy naszych klientów, dlatego w odpowiedzi na ich oczekiwania możemy dopasować najlepsze rozwiązanie do konkretnych potrzeb. Walter&Janiak Sp. z o.o. to firma, która dzięki rzetelności, terminowości i profesjonalizmie każdego dnia zyskuje uznanie i zaufanie klientów w całej.
Szukamy Specjalistów o nietuzinkowym myśleniu, pozbawionych minimalistycznego podejścia do życia chcących razem z organizacją dążyć do umocnienia pozycji lidera!

Zakres obowiązków
• Pozyskiwanie Klientów
• Sprzedaż energii elektrycznej oraz instalacji fotowoltaicznych.
• Negocjowanie warunków i podpisywanie umów
• Realizowanie planów sprzedażowych
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, oraz budowanie relacji z Klientem
Poszukiwane kompetencje
• Pozytywnego nastawienia
• Otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
• Wysokiej motywacji w realizacji zadań i determinacji w osiągnięciu założonych celów
• Komunikatywności
• Mile widziane doświadczenia w sprzedaży
• Mile widziane doświadczenie w branży fotowoltaicznej
Oferujemy
• Konkurencyjne wynagrodzenie stałe
• Pracę w zgranym zespole, oraz wsparcie Managera
• Kompleksowe szkolenie wstępne: techniczne i sprzedażowe
• Atrakcyjny system prowizyjny najlepszy w branży
• Nowoczesne narzędzia pracy

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: @
Miejsce pracy
  • Nakło nad Notecią pow. nakielski, Kujawsko-Pomorskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)