Konsultant telefoniczny ds. terminali płatniczych

Level Work

Stanowisko: Konsultant telefoniczny

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

Kontakt telefoniczny z małymi przedsię biorcami w ramach kampanii "Polska Bezgotówkowa".

Wymagania:

Umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • wynagrodzenie podstawowe 3200 zł + premie,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 lub 10-18,
  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym.

Osoby zainteresowane proszę o aplikowanie.

Wszystkie oferty pracy firmy
Level Work

Klauzula informacyjna:

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnych i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Level Work 03-543 Warszawa Barkocińska 6, NIP: 5242842797 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Białystok
Zawód:
Konsultant
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
10.11.2021
Wygasa:
10.12.2021

Adres firmy

Barkocińska 6, 03-543 Warszawa
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Marcel S.A.

Konsultant serwisu IT

Marcel S.A.
Marcel S.A.
Konsultant umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Zielonka
25-11-2021 POLECANA