Project Manager PMO - Supply Chain

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-11-30

Ogłoszenie na stanowisko Project Manager PMO - Supply Chain - Moltton Poland

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr. 7145

Stanowisko:Project Manager PMO - Supply Chain

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i zarządzanie planem projektu wraz z kosztami projektu
  • Koordynacja spotkań projektowych, tworzenie protokołów spotkań
  • Działania naprawcze w przypadku ewentualnego opóźnienia i właściwa eskalacja w przypadku problemu
  • Przygotowanie danych, działań produkcyjnych i pomocniczych dla produkcji seryjnej
  • Wsparcie podczas rozpoczęcia procesu/produkcji/operacji
  • Łagodzenie ryzyka poprzez odpowiednie działania

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane studia podyplomowe na kierunku zarządzanie projektami)
  • 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (mile widziana znajomość j. niemieckiego)
  • Proaktywność i umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Interesującą pracę przy różnorodnych projektach
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Duże możliwości rozwoju
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
Miejsce pracy:
Ruda Śląska
Zawód:
Project Manager
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
09.11.2021
Wygasa:
30.11.2021

Adres firmy

ul. Mikołaja Kopernika 4/4, 40-064 Katowice
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANA
Awaken sp. z o.o.

Project Manager - Katowice

Project Manager kontrakt B2B pełny etat

POLECANA
Katowice
Ruda Śląska

01-12-2021 POLECANA