Kierownika z uprawnieniami drogowymi / kierowniak robót

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.03.2022
MDB Sp. z o.o.

Budowlaniec

Umowa o pracę

Firma zajmująca się pracami drogowymi dodatkowo robotami sanitarnymi oraz elektrycznymi zatrudni na stanowisku kierownika budowy / Kierownika robót

OBOWIĄZKI:
• Podział zadań wśród pracowników brygady oraz kontrola przebiegu prac zgodnie z założeniami budżetowymi
• Zamawianie i rozliczanie materiałów oraz sprzętu na kontrakcie.
• Zgłaszanie wykonanych robót do odbiorów.
• Pomoc w prowadzeniu niezbędnej dokumentacji projektowej (raporty dzienne, karty pracy sprzętu, ewidencja godzin pracy brygad roboczych).
• Realizacja powierzonych zadań związanych z budową.
• Prowadzenie rozliczeń inwestycji oraz tworzenie harmonogramów
• Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych

OCZEKUJEMY:
• Wykształcenie w zakresie budownictwa drogowego.
• Doświadczenie w pracy przy robotach drogowych.
• Doświadczenie w kierowaniu brygadą budowlaną.
• Prawo jazdy kat. B,
• Umiejętność pracy w zespole.
• Umiejętność motywowania pracowników i delegowania zadań.

Praca przy pomocy programów komputerowych NORMAPRO, EXEL, AUTOCAD,

OFERUJEMY:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Sprzęt niezbędny do pracy
• Zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia .
• Ciepłe posiłki regenerujące w trakcie dnia pracy.
• System premiowy.

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, kursy).

Praca na terenie Szczecina i okolic
Miejsce pracy
  • Szczecin
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)