Księgowa/księgowy ze znajomością zagadnień kadrowo-płacowych

GP IZOMONT SP. Z O.O.
  • Włocławek, kujawsko-pomorskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

G+P IZOMONT SP. Z O.O. z Centralą we Włocławku oraz Oddziałem w Wiesbaden na terenie Niemiec jest dynamicznie rozwijającym się polskim przedsiębiorstwem, dysponującym 30 – letnim doświadczeniem.
W ramach rozwoju naszych struktur planujemy zatrudnienie kadry na następujące stanowisko:

Opis stanowiska
 samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych
 samodzielne prowadzenie ewidencji do celów podatkowych
 kontrola rachunkowa i formalno-prawna dokumentów
 wprowadzanie i księgowanie dokumentów
 uzgadnianie i weryfikacja sald kont rozrachunkowych w okresach miesięcznych
 sporządzanie list płac oraz dokumentów rozliczeniowych do ZUS
 kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS)
 naliczanie wynagrodzeń
 znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ustawy o PDOF
 znajomość programu Płatnik
 znajomość programów kadrowo-płacowych
Wymagania
 wykształcenie min. średnie
 doświadczenie zawodowe min 2 lata
 znajomość zasad pełnej księgowości i rachunkowości
 znajomość ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych (PIT, CIT, VAT, ryczałt)
 znajomość przepisów o systemie ubezpieczeń społecznych
 znajomość procedur sprzedaży i zakupów wewnątrzwspólnotowych
 biegła znajomość obsługi komputera ( MS Office, szczególnie znajomość Excela)
 dobra organizacja pracy, sumienności i skrupulatność
 komunikatywność, wnikliwość, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy zaangażowanie, dokładność, terminowość
 umiejętność analitycznego myślenia

OFERUJEMY:

 BARDZO ATRAKCYJNE WARUNKI WYNAGRODZENIA
 STABILNE ZATRUDNIENIE

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV z nazwą stanowiska na adres e-mail @ lub kontakt telefoniczny pod numerem 54 2320840
DOŁĄCZ DO NAS ……. ZAPRASZAMY!!!
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
Dodana
Wygasa (za 2 dni)