Specjalista ds. Planowania Zapotrzebowania Materiałowego

Patrol Group jest liderem na rodzimym rynku produktów z tworzyw sztucznych, głównie skrzyń narzędziowych. Od blisko 30 lat z sukcesem konkurujemy na rynkach światowych m.in. w Europie, Ameryce oraz Azji.

Patrol Group jest firmą produkcyjną z branży tworzyw sztucznych. Jako firma jesteśmy obecni na rynku od ponad 20 lat, obsługujemy klientów w całej Europie i wchodzimy na rynek amerykański i azjatycki.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista Ds. Planowania Zapotrzebowania Materiałowego

Miejsce pracy: Wieluń

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie technologii w systemie ERP na podstawie danych z kart technologicznych oraz uzyskanych danych (tzw. technologie testowe i próbne);
  • Weryfikacja technologii pod względem poprawności - po wykonaniu pierwszej seryjnej produkcji;
  • Nadzór nad poprawnością technologii w systemie ERP;
  • Tworzenie nowych indexów półproduktów oraz nadzór nad poprawnością zawartych w nich danych;
  • Analiza, optymalizacja i przygotowanie zapotrzebowania materiałowego;
  • Generowanie zapotrzebowań w systemie ERP, na podstawie przeprowadzonych analiz;
  • Nadzór nad terminową realizacją złożonych zapotrzebowań;
  • Reagowanie na odchylenia od planu dostaw;
  • Dostarczanie informacji dotyczących dostępności materiałowej;
  • Bieżąca współpraca z Magazynem Komponentów, Działem Zakupów, Działem Produkcji, Montażu i Kompletacji;

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok;
  • Znajomość arkusza kalkulacyjnego MS Excel na poziomie zaawansowanym;
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Zdecydowanie i inicjatywa w działaniu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę długoterminową,
  • Praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • Pakiet benefitów dla pracowników,
  • Darmowe dojazdy do pracy oraz posiłki dla pracowników;
  • Praca na 1 zmianę.
Wszystkie oferty pracy firmy
Patrol Group

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Patrol Group 98-300 Wieluń Fabryczna 10, NIP: 6793082839. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Patrol Group 98-300 Wieluń Fabryczna 10, NIP: 6793082839 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Wieluń
Zawód:
Planista
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
08.11.2021
Wygasa:
08.12.2021

Adres firmy

Fabryczna 10, 98-300 Wieluń
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)