Tokarz

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Zakres obowiązków:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa tokarek konwencjonalnych oraz wykonywanie innych prac związanych z obróbką/wytwarzaniem elementów
  • Ustawianie maszyny, dobór narzędzi i parametrów na podstawie dokumentacji i doświadczenia
  • Obróbka i przygotowanie elementów zgodnie ze zleceniem
  • Dbanie o stanowisko pracy i sprzęt

Wymagania:

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w oparciu o dokumentację
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Minimum 3 lata doświadczenia w posługiwaniu się tokarkami konwencjonalnymi
  • Wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe
  • Zaangażowanie, cierpliwość i dokładność

Oferujemy:

CO OFERUJEMY?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwości uzyskania premii rocznej,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 lub 8:00-16:00
  • Możliwość rozwoju wewnątrz firmy,
  • Benefity pozapłacowe,
  • Szybki proces rekrutacji,
Wszystkie oferty pracy firmy
WORK SERVICE S.A.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest WORK SERVICE S.A. 53-413 Wrocław GWIAŹDZISTA 66, NIP: 8971655469. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WORK SERVICE S.A. 53-413 Wrocław GWIAŹDZISTA 66, NIP: 8971655469 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Warszawa
Zawód:
Tokarz
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
08.11.2021
Wygasa:
08.12.2021

Adres firmy

GWIAŹDZISTA 66, 53-413 Wrocław
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

MECHANIK O SPECJALIZACJI AUTOMATY TOKARSKIE

Warszawskie Zakłady Mechaniczne "PZL-WZM" w Warszawie S.A.
Tokarz umowa o pracę pełny etat
Jawczyce
Warszawa

23-07-2021

TOKARZ

PZPG PIASTÓW DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.
Tokarz umowa o pracę
Piastów
Warszawa

26-11-2021

TOKARZ

Dort-Pol Sp. z o.o.
Tokarz umowa o dzieło
Sochaczew
Warszawa

23-11-2021

TOKARZ

WIMEST s.j Zakład Produkcji Pomp w Przasnyszu M.Tarczyński, W.Szewczak
Przasnysz
Warszawa

31-08-2021

130 - TOKARZ - SZLIFIERZ

ZAKŁAD USŁUGOWY "MOTOR-SZLIF" Łukasz Michnicki
Radom
Warszawa

26-10-2021

130 - TOKARZ

Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy "ŚRUBSTAL" Roman Goguła
Radom
Warszawa

18-10-2021