Sperdytor krajowy i międzynarodowy

Oferujemy elastyczne rozwiązania HR dla biznesu – pracę tymczasową, outsourcing personalny oraz usługi rekrutacji stałych.

Cześć!

Jesteśmy Foreign Personnel Service Sp. Z o.o. – wiodąca polska agencja rekrutacyjna, specjalizująca się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy i Azji.

Naszymi Klientami są największe polskie zakłady pracy, dzięki czemu spółka dysponuje szerokim doświadczeniem rekrutacyjnym i operacyjnym.

Obecnie dla naszego Klienta, lidera w branży logistycznej, poszukujemy istnych rekinów spedycji, którzy już pierwsze doświadczenie w branży mają za sobą.

Masz doświadczenie w spedycji? Praca na giełdach transportowych nie jest Ci obca? Czujesz, że to jest to, co chciałbyś robić w życiu? Świetnie! Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko Spedytora.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja usług spedycji drogowej (krajowej lub międzynarodowej),

  • Praca na giełdach transportowych,

  • Budowanie i rozwijanie relacji z Klientami oraz Przewoźnikami,

  • Aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych i przewoźników.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku spedytora całopojazdowego min. 2 lata,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego (lub niemieckiego) w stopniu komunikatywnym

  • Umiejętność pracy na giełdach transportowych Timocom, Transporeon, Trans.eu,

  • Umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami i przewoźnikami,

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu aut,

  • Wiedza na temat rynku transportowego w obszarze kraju lub Europy,

  • Dobra organizacja pracy i orientacja na osiągane wyniki,

  • Mile widziana znajomość programu SPEED oraz praktyczna znajomość pracy w MS Excel.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,

  • Pracę stacjonarną, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,

  • Bardzo dobrą i rodzinną atmosferę pracy

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, karta rabatowa na paliwo i wiele innych,

  • Możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Starszego Spedytora lub stanowiska kierownicze,

  • Szkolenia branżowe i ogólnorozwojowe.

Wszystkie oferty pracy firmy
Foreign Personnel Service

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Foreign Personnel Service 90-227 Łódź Wierzbowa 21/1, NIP: 9512392321. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Foreign Personnel Service 90-227 Łódź Wierzbowa 21/1, NIP: 9512392321 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Warszawa
Zawód:
Spedytor
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
08.11.2021
Wygasa:
08.12.2021

Adres firmy

Wierzbowa 21/1, 90-227 Łódź
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Fabryki Mebli Forte SPÓŁKA AKCYJNA

Pomocnik magazynu

Spedytor umowa o pracę
Ostrów Mazowiecka
09-11-2021

Specjalista ds. logistyki

08-11-2021

SPEDYTOR DS. LOTNICZEGO TRANSPORTU TOWAROWEGO