Poszukiwany Doradca ds.Nieruchomości-Lublin, Puławy i okol

Metrohouse

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

️Metrohouse poszukujemy osób na stanowisko
Doradca ds. Nieruchomści.
Jeśli cenisz sobie niezależność, zaangażowanie w pracy oraz kontakt z klientem aplikuj już dziś. ️
Obręb pracy woj.lubelskie: Puławy, Lublin i okolice.

Twój zakres obowiązków
-pozyskiwanie nowych zleceń do swojej osobistej bazy
-bezpośrednia i kompleksowa obsługa Klienta
-przygotowywanie ofert sprzedaży nieruchomości
-prezentacja nieruchomości kupującym
-monitorowanie rynku pod kątem analizy cen i ofert
-współpraca z zespołem doradców Biura

Nasze wymagania
-Budowania długotrwałych relacji z Klientami
-Otwartości na rozwój i naukę nowego zawodu
-Wysokiej motywacji do pracy i realizacji celów
-Wykształcenia min. średniego
-Dobrej organizacji pracy
-Ambicji i samodzielności
-Komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
-Dyspozycyjności
-Doświadczenie w nieruchomościach i/lub w sprzedaży usług będzie atutem

To oferujemy
-Nowoczesny system szkoleń i wdrożenia
-Możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy
-System CRM z największą bazą klientów w Polsce
- telefon komórkowy

Zależy Ci na realnym wsparciu w codziennej pracy i koleżeńskiej atmosferze?
Dołącz do biura Metrohouse LUBLIN.
Wyślij swoje CV na adres: @
Miejsce pracy
  • Lublin
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)