Pracownik biurowy- pół etatu

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.02.2022
Łukasz Operskalski. Malarstwo-Tapeciarstwo

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Firma remontowo-usługowa w branży budowlanej poszukuje pracownika biurowego z doświadczeniem na stanowisko pracownika biurowego na pół etatu.

Zakres obowiązków:

* Dbanie o zaopatrzenie biura w niezbędne materiały reklamowe i biurowe
* Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
* Bieżące prace administracyjno-biurowe
* Odbieranie telefonów, poczty e-mail i przekazywanie informacji
* Aktualizowanie raportów
* Dbanie o porządek i przejrzystość w dokumentach firmowych
* Wystawienie faktur sprzedaży
* Praca administracyjno-biurowa
* Współpraca z biurem rachunkowym
* Dbanie o wizerunek firmy
* Inne prace biurowe związane z bieżącymi potrzebami firmy
*Wsparcie koordynatora stanowiska w bieżących zadaniach

Oferujemy

* stabilne zatrudnienie
* elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku, czyli wolne wszystkie
*weekendy oraz święta
* atrakcyjne wynagrodzenie
* wdrożenie na to stanowisko i bieżące wsparcie,
* możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych,
* pracę w miłej atmosferze,
* pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
* stacjonarny charakter pracy

Od kandydatów oczekujemy:

* Znajomość MS Office
* Prawo jazdy kat. B
* Dobra organizacja na stanowisku pracy
* Dokładności i skrupulatność
* Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Wszelkie informację bądź pytania na nr:
Miejsce pracy
  • Walce pow. krapkowicki, Opolskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)