Doradca ds. nieruchomości

Ogłoszenie na stanowisko Doradca ds. nieruchomości - UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego

UniKadr jest polską firmą doradczo-szkoleniową. UniKadr działa od 1996 roku, z myślą o wzrastających potrzebach kadrowych przedsiębiorstw, przede wszystkim na terenie Pomorza Zachodniego. Wspomagamy pracę działów personalnych, oferując usługi doradcze o szerokim zakresie.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, leadera w segmencie rynku nieruchomości, odpowiedniej osoby na stanowisko:

miejsce pracy: zachodniopomorskie, pomorskie nr ref.: DN/11/2021

Zakres obowiązków:

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie ofert sprzedaży nieruchomości (bezpośrednie i telefonicznie)
  • Zawieranie umów
  • Prezentowanie nieruchomości
  • Wsparcie w negocjacjach handlowych pomiędzy stronami
  • Obsługa administracyjna procesu sprzedaży
  • Współpraca z kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami

Wymagania:

Wymagania:

  • Doświadczenie handlowe
  • Gotowość do założenia działalności gospodarczej
  • Umiejętności samodzielnego organizowania czasu pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Obsługa komputera
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
  • Miejsce pracy: Słupsk i okolice; Koszalin i okolice; Trzebiatów i okolice; Kamień Pomorski i okolice; Wolin i okolice, Stargard i okolice; Szczecin i okolice; Police i okolice

Oferujemy:

Firma oferuje:

  • Najwyższe stawki prowizyjne na rynku
  • Dostęp do bazy nieruchomości i Klientów w całej Polsce
  • Niezbędne narzędzia do pracy (w tym oprogramowanie do obsługi ofert, wsparcie informatyczne)
  • Cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Możliwość współpracy i rozwoju w branżach powiązanych z rynkiem nieruchomości (kredyty, wycena nieruchomości, ubezpieczenia

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 91 488 23 27 / 575 71 73 73 lub mailowy: z oznaczeniem nr. ref.: DN/11/2021 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych lub poprzez APLIKUJ:

Wszystkie oferty pracy firmy
UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c. J. Bogutyn-Przybyszewska, K. Przybyszewska 70-035 Szczecin Kolumba 86-89, wejście B, p. 110, NIP: 8522035438. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c. J. Bogutyn-Przybyszewska, K. Przybyszewska 70-035 Szczecin Kolumba 86-89, wejście B, p. 110, NIP: 8522035438 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Słupsk
Zawód:
Agent nieruchomości
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
05.11.2021
Wygasa:
05.12.2021

Adres firmy

Kolumba 86-89, wejście B, p. 110, 70-035 Szczecin
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Specjalista ds. nieruchomości

Buyrent
Agent nieruchomości umowa o pracę
Gdynia
Słupsk

26-08-2021