Asystent/ka Zarządu

Ogłoszenie na stanowisko Asystent/ka Zarządu - ALUDYNE.COM

Firma Aludyne to wiodący, globalny producent odlewanych z aluminium, magnezu i żeliwa oraz obrobionych maszynowo elementów części samochodowych. Aludyne zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych oraz szytych na miarę, rozwiązań inżynieryjnych i produkcyjnych dla produktów o kluczowym znaczeniu dla bezpieczeństwa samochodów. Firma posiada swoje fabryki w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie i Chinach.

Działalność firmy Aludyne Poland w Polsce rozpoczęła się w Bielsku-Białej w kwietniu 2021. Firma Aludyne zakupiła linie produktową CastLight (zakład odlewni) od firmy Shiloh Industries. Obecnie zakład w Bielsku-Białej zatrudnia około 230 pracowników i zajmuje się produkcją elementów strukturalnych z magnezu dla branży motoryzacyjnej: struktury deski rozdzielczej, siedzeń oraz konstrukcji dachów do kabrioletów. Głównymi obszarami produkcyjnymi w zakładzie są: odlewnia, obróbka CNC oraz szlifiernia.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie raportów, zestawień i prezentacji w języku angielskim
  • organizacja i rozliczanie podróży służbowych
  • opieka nad gośćmi wizytującymi firmę;
  • organizacja pracy biura – w tym zdalna obsługa biura zlokalizowanego w Niemczech
  • tłumaczenie dokumentacji wewnętrznej firmy
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową (min. B2)
  • znajomość języka niemieckiego będzie atutem
  • biegła obsługa pakietu Ms Office, w szczególności doświadczenie w tworzeniu prezentacji w Power Point oraz obsłudze Excela
  • bardzo wysokie zdolności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów
    i otwartość na ludzi
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, również przy zmieniających się priorytetach
    i pod presją czasu,
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • umowę o pracę na pełny etat
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny pakiet socjalny, między innymi:
    • stołówka pracownicza oraz posiłki dofinansowane przez firmę
    • dodatkowa opieka medyczna finansowana przez pracodawcę
    • bony sodexo za każde 100 dni bez wypadku
    • kursy językowe
    • świadczenia z ZFŚS
    • dopłata do biletów miesięcznych
    • Pracowniczy Program Emerytalny
    • program ubezpieczenia grupowego
Wszystkie oferty pracy firmy
ALUDYNE.COM

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Aludyne Poland Sp. z o.o. , ul. Wyzwolenia 84 , 43-300 Bielsko Biała, NIP: 5272946745
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Aludyne Poland Sp. z o.o. , ul. Wyzwolenia 84 , 43-300 Bielsko Biała, NIP: 5272946745 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 24 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Zawód:
Asystent
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
05.11.2021
Wygasa:
05.12.2021

Adres firmy

ul. WYZWOLENIA nr 84, 43-300 BIELSKO-BIAŁA
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Robinson Europe S.A.

Młodszy Menedżer Produktu (branża wędkarska)

Asystent umowa o pracę pełny etat

POLECANA
26-11-2021 POLECANA
LARIX Sp. Jawna

Viking Brand Assistant

Buczkowice