Asystent Zarządu

Ogłoszenie na stanowisko Asystent Zarządu - Horyzont Doradztwo Personalne

Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty. Zapraszamy do aplikowania. Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Naszym Klientem jest duża polska firma.

Zakres obowiązków:

  • współpraca z Zarządem spółki, a w szczególności:
    • planowanie pracy,
    • koordynacja spotkań oraz przepływu informacji,
    • przygotowywanie informacji zarządczych,
    • przygotowywanie prezentacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office,
  • komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność układania priorytetów,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy,
  • mile widziany język angielski.

Oferujemy:

  • praca w samym centrum decyzyjnym dużej firmy,
  • duże możliwości rozwijania kariery zawodowej w wielu kierunkach.
Wszystkie oferty pracy firmy
Horyzont Doradztwo Personalne

Klauzula informacyjna:

Aplikując potwierdzasz, że zostałeś/zostałaś poinformowany/poinformowana, że Administratorem twoich danych osobowych jest Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o., z siedzibą w Gliwicach przy ul. Zwycięstwa 61/5.

Pełna treść informacji jak są przetwarzane twoje dane pod tym linkiem: https://horyzont.traffit.com/public/form/a/S1I2Vg==

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o., 44-100 Gliwice, Zwycięstwa 61/5

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę firmie Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. (Horyzont) na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych dla klientów Horyzont w tym udostępnienia im moich danych osobowych w tym celu.
Miejsce pracy:
Bydgoszcz
Zawód:
Asystent
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
05.11.2021
Wygasa:
05.12.2021

Adres firmy

Zwycięstwa 61/5, 44-100 Gliwice
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Evo Solutions Sp. z o.o.

Asystent/ka ds. HR

Asystent umowa o pracę
Toruń
Bydgoszcz

26-11-2021

ASYSTENT RODZINY

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Więcborku