WICEDYREKTOR SZKOŁY

Jesteśmy największą siecią szkół policealnych i liceów, kształcącą osoby dorosłe w trybie zaocznym i stacjonarnym. Podczas gdy wiele szkół niepublicznych ogranicza lub kończy działalność, nasza Firma ciągle się rozwija.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór pedagogiczny nad działalnością placówki
  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją szkolną zgodnie z przepisami prawa oświatowego
  • Kontrola jakość nauczania
  • Zatrudnianie kadry pedagogicznej
  • Organizacja procesu kształcenia w podległej placówce
  • Bieżąca kontrola realizacji podstawy programowej
  • Przygotowanie i nadzór nad egzaminami organizowanymi przy współpracy z OKE
  • Ocenianie efektów działalności dydaktycznej
  • Ocena warunków dydaktycznych oraz nauczycieli
  • Wspieranie nauczycieli w realizacji ich działań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie, stopień awansu zawodowego
  • Przygotowanie pedagogiczne
  • Znajomość prawa oświatowego
  • Minimum 2 lata doświadczenia pedagogicznego w pracy
  • Samodzielność i dobrą organizację pracy
  • Dyspozycyjność (praca także w weekendy)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju dzięki pakietowi szkoleń
  • Benefity pozapłacowe - ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna na bardzo atrakcyjnych warunkach
Wszystkie oferty pracy firmy
Żak

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o. , 93-105 Łódź , ul. Milionowa 21, NIP: 729-259-78-69
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o. , 93-105 Łódź , ul. Milionowa 21, NIP: 729-259-78-69zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Zielona Góra
Zawód:
Dyrektor
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
05.11.2021
Wygasa:
05.12.2021

Adres firmy

ul. Milionowa 21, 93-105 Łódź
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Żak

DYREKTOR SZKOŁY

Żak
Żak
Dyrektor umowa o pracę pełny etat
Zgorzelec

15-11-2021

MENADŻER GENERALNY

WORLDTECH LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Słubice

18-11-2021

PREZES ZARZĄDU

ŚCINAWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
Ścinawa

30-11-2021