Konsultant telefoniczny z językiem obcym

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-12-05

Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest wiodąca polską agencją rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy oraz Azji. FPS rekrutuje masowo personel linii montażowych oraz specjalistów średniego szczebla (m.in. operatorzy maszyn, wózków widłowych, brygadziści) do pracy w przedsiębiorstwach z branży produkcyjnej (m.in. AGD, automotive, elektronika), a także przetwórczej, logistycznej i wielu innych. Klientami FPS są największe polskie zakłady pracy, dzięki czemu spółka dysponuje szerokim doświadczeniem rekrutacyjnym i operacyjnym.

KONSULTANT TELEFONICZNY z językiem obcym

Miejsce pracy: Ateny, Grecja

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego: 576 877 775.

Zakres obowiązków:

Zadania bieżące: odbieranie połączeń przychodzących; pełnienie funkcji doradczej w kwestii zapytań oraz rozwiązywania problemów; dbanie o dobry wizerunek firmy;

Wymagania:

Oczekujemy: umiejętność obsługi komputera; rozwinięty zmysł interpersonalny; możliwość relokacji do Grecji

Wymagana znajomość jednego z języków: niemiecki, angielski, włoski, holenderski, francuski, norweski, chiński, czeski

Oferujemy:

Oferujemy: umowę o pracę; przelot do Grecji; transfer z lotniska; zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach

Miejsce pracy:
Białystok
Zawód:
Konsultant
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
05.11.2021
Wygasa:
05.12.2021

Adres firmy

Wierzbowa 21/1, 90-227 Łódź
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Marcel S.A.

Konsultant serwisu IT

Marcel S.A.
Marcel S.A.
Konsultant umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Zielonka
Białystok