Informatyk / specjalista ds. IT

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-12-05

Dynamicznie rozwijająca się firma, w której znajdziesz dla siebie miejsce!

P.W. DREWMAX  od 26 lat jest wiodącym producentem maszyn ważąco-pakujących i systemów paletyzacji. Rozwój firmy sprawił, że dziś katalog naszych maszyn obejmuje ponad 100 produktów. Rosnące zainteresowanie naszymi maszynami w kraju i na świecie doprowadziło do dynamicznego rozwoju naszej firmie.

P.W. DREWMAX majace siedzibę w Kędzierzynie - Koźlu poszukuje pracownika na stanowisko informatyk / specjalista ds. IT.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie dla użytkowników w zakresie stanowisk roboczych, laptopów, telefonów, drukarek sieciowych, sieci LAN i standardowych aplikacji biurowych
  • Administrowanie zasobami IT (komputery, stanowiska robocze, drukarki itp.), instalowanie stanowisk roboczych i konfigurowanie standardowego oprogramowania dla stanowisk roboczych
  • Rozwiązywanie problemów technicznych na poziomie komputerów stacjonarnych, w tym instalowanie i aktualizowanie oprogramowania, instalowanie sprzętu;
  • Wykonywanie serwisu, konserwacji, w tym czyszczenie stanowisk roboczych, drukarek i innych urządzeń;
  • Rozwiązywanie problemów związanych z siecią, wdrażanie kopii zapasowych plików oraz konfigurowanie systemów i aplikacji w środowisku MAC oraz PC;
  • Zdalna pomoc w zarządzaniu infrastrukturą serwerową i sieciową;
  • Współpraca z Zespołem IT w realizacji bieżących działań
  • Projektowanie interfejsów stron internetowych i aplikacji webowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość sprzętu komputerowego w zakresie samodzielnego usuwania awarii oprogramowania i sprzętu
  • Znajomość zagadnień sieci komputerowych oraz konfiguracj urządzeń sieciowych
  • znajomości budowy komputera i systemów operacyjnych, środowiska Windows, Linux, aplikacji biurowych klasy MS Office oraz usług Microsoft Active Directory
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa (firewalle, IDS/IPS, UTM, programy antywirusowe)
  • Znajomość serwerowych systemów operacyjnych
  • Znajomość: MSSQL, C#, php, HTML5, JAVA na poziomie bardzo dobrym
  • Mile widziana znajomość systemów ERP (Comarch, Optima)
  • Znajomości obsługi komputerowych urządzeń peryferyjnych
  • umiejętności posługiwania się narzędziami zdalnego dostępu, znajomości technologii mobilnych (android, iOS)
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość podstawowych narzędzi graficznych oraz zaindeksowanie grafiką 3D, 2D

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia + premia uznaniowa + dodatki
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia zawodowe
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę
Miejsce pracy:
Kędzierzyn-Koźle
Zawód:
Administrator IT
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
05.11.2021
Wygasa:
05.12.2021

Adres firmy

Strzelecka 5, 47-230 Kędzierzyn-Koźle
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANA
MARPOL Sp. z o.o.

Koordynator IT

Administrator IT umowa o pracę pełny etat
Bielsko-Biała

29-11-2021
Bank Millennium S.A.