E-commerce Marketing Specialist w firmie Puccini

Ogłoszenie na stanowisko E-commerce Marketing Specialist w firmie Puccini - PUCCINI sp. z o.o.

Galanteria skórzana

PUCCINI, polska marka z ponad dwudziestoletnią tradycją, o ugruntowanej pozycji na rynku, producent najwyższej jakości bagażu podróżnego, galanterii skórzanej oraz torebek damskich, poszukuje kandydatów na stanowisko E-commerce Marketing Specialist.

Kogo szukamy?
Specjalisty z doświadczeniem w prowadzeniu sprzedaży na marketplace’ach, zarówno pod kątem zarządzania ofertą, jak i prowadzenia działań reklamowych. Marketera z kreatywnym podejściem do realizacji działań sprzedażowo-marketingowych (w tym tworzeniem contentu). Osoby skrupulatnej w pracy, z umiejętnością analitycznej oceny wyników, oferty własnej oraz działań konkurencji.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z agencjami reklamowymi, działem graficznym, fotografem.
  • Zaangażowanie w planowaniu i realizacji kampanii promocyjnych.
  • Koordynowanie akcji marketingowych.
  • Zarządzanie sprzedażą na oficjalnym koncie marki na Allegro.
  • Prowadzenia kampanii Allegro Ads.
  • Wprowadzanie oferty marki na nowe marketplace’y (z pomocą zespołu Puccini).
  • Wsparcie w raportowaniu sprzedaży oraz rozliczaniu budżetów.
  • Nadzorowanie profili marki w social mediach (współpraca z agencją) oraz samodzielne prowadzenie konta na LinkedIn.

Wymagania:

  • Znajomości branży e-commerce i marketplace’ów.
  • Znajomości pojęć i działań związanych z marketingiem (SEO, PPC, influencer marketing, remarketing, mailing, sieć afiliacyjna).
  • Przynajmniej rocznego doświadczenia w prowadzeniu sprzedaży / pracy na analogicznym stanowisku w sklepie internetowym.
  • Znajomości podstaw copywritingu.
  • Umiejętności dobrej organizacji i planowania.
  • Kreatywności.
  • Mile widziane doświadczenie w branży fashion i travel.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę pracę / B2B.
  • Możliwość rozwoju i wdrażania własnych pomysłów.
  • Poszerzanie wiedzy i umiejętności z zakresu e-commerce i marketingu.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Bezpłatny parking dla pracowników.
  • Atrakcyjne zniżki na produkty firmowe.
  • Co dzień nowe wyzwania.
  • Komfortowe biuro w nowoczesnym, klimatyzowanym budynku.

Wszystkie oferty pracy firmy
PUCCINI sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest PUCCINI sp. z o.o 72-002 Dołuje ul. Klubowa 2, Skarbimierzyce, NIP: 8512998276. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Puccini Sp. z o.o. 72-002 Skarbimierzyce Klubowa 2, NIP: 851-29-98-276 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Szczecin
Zawód:
Specjalista ds. marketingu
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
05.11.2021
Wygasa:
05.12.2021

Adres firmy

ul. Klubowa 2, 72-002 Skarbimierzyce
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU

ZESPÓŁ OBIEKTÓW GEOVITA W DŹWIRZYNIE I MRZEŻYNIE SP. Z O.O.
Specjalista ds. marketingu umowa o pracę pełny etat
Dźwirzyno
16-11-2021

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU

Kontakt przez PUP
Dźwirzyno