Starszy asystent w zespole audytu

Ogłoszenie na stanowisko Starszy asystent w zespole audytu - Grupa PKF

PKF Consult jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. Na rynku audytorsko-konsultingowym świadczymy usługi od ponad 28 lat.

PKF BPO Sadowska-Malczewska Sp.k. jest częścią Grupy PKF Consult. W ramach spółki realizujemy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla Klientów polskich oraz międzynarodowych.  Nasze linie biznesowe rozwijamy w siedmiu większych miastach w Polsce: Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku i Opolu.

PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski jest częścią Grupy PKF Consult, należącą do międzynarodowej sieci PKF International. W ramach spółki realizujemy usługi doradztwa podatkowego oraz prawnego dla Klientów polskich oraz międzynarodowych.

Zakres obowiązków:

  • Rozwój wiedzy i umiejętności merytorycznych w gronie doświadczonych ekspertów
  • Współpraca z innymi pracownikami i zespołami Spółki
  • Wsparcie, budowanie i rozwijanie kontaktów z Klientami
  • Miara swoich sił w sporządzaniu dokumentacji z czynności rewizji finansowej
  • Poznanie specyfiki funkcjonowania przedsiębiorstw z różnych branż i kultur organizacyjnych
  • Współpraca z Menedżerem/ Biegłym Rewidentem w realizacji projektów audytorskich

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w audycie lub na samodzielnym stanowisku księgowym
  • Wykształcenie wyższe albo jesteś studentem, preferowane kierunki : rachunkowość, finanse, ekonomia
  • Analityczne myślenie, umiejętność wyciągania logicznych wniosków
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, a projekty zawsze realizujesz do końca
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim, min. B2
  • W dobrym stopniu posługujesz się narzędziami z pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Szkolenia merytoryczne, informatyczne i z umiejętności miękkich
  • Szkolenia językowe
  • Dofinasowanie do kursów, studiów, egzaminów państwowych
  • Prywatna opieka medyczna i preferencyjne warunki ubezpieczeń grupowych
  • Multisport i Multikafeteria
  • Dodatkowe diety do delegacji służbowej
  • Dofinansowanie do okularów
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Bonusy za polecenia pracownicze
  • Spotkania integracyjne, konkursy, eventy
  • Elastyczny wybór formy zatrudnienia

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

W przypadku rekrutacji, w ramach której może dojść do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przesłanie do Administratora danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy (tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez taką osobę, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Administratora w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofanie.

Wszystkie oferty pracy firmy
Grupa PKF
Miejsce pracy:
Łódź
Zawód:
Audytor
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
05.11.2021
Wygasa:
05.12.2021

Adres firmy

Orzycka 6 lok. 1B, 02-695 Warszawa
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

AUDYTOR/KONTROLER

Kontakt przez OHP
Audytor umowa o pracę
Piotrków Trybunalski
Łódź

08-06-2021