TRANSKRYBENT/FREELANCER

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-12-05

Ogłoszenie na stanowisko TRANSKRYBENT/FREELANCER - Happy Scribe

W Happy Scribe sprawiamy, że przepisywanie i tworzenie napisów staje się łatwe, szybkie i niedrogie, a dzięki najnowocześniejszemu AI pracującemu ramię w ramię z najlepszymi specjalistami językowymi.

Poszukujemy polskojęzycznych współpracowników językowych, którzy dołączą do naszej społeczności freelancerów i redaktorów z całego świata. Jeśli mówisz po polsku i masz doświadczenie w transkrypcji, napisach i korekcie, to chcemy z Tobą porozmawiać!

Zakres obowiązków:

Transkrypcja, edycja, korekta i synchronizacja plików audio dla naszych klientów przy użyciu naszego wykonanego na zamówienie edytora.

Wymagania:

  • płynna znajomość języka polskiego i angielskiego,
  • doświadczenie w transkrypcji i tworzeniu napisów jest dodatkowym atutem,
  • wysoka dbałość o szczegóły i umiejętności badawcze,
  • umiejętność podążania za wytycznymi i stosowania się do nich.

Oferujemy:

  • w 100% zdalne stanowisko,
  • elastyczny grafik: możesz pracować kiedy tylko chcesz,
  • bliskość z głównym zespołem Happy Scribe, będziemy pracować ramię w ramię, aby rozwijać, najlepsze narzędzia online dla Ciebie, abyś mógł wykonywać niesamowitą pracę,
  • dużą międzynarodową społeczność transkrybentów i transkrypcjonistów,
  • naprawdę wysokie wynagrodzenie za minutę - możesz zarobić nawet do 2000€ miesięcznie.
Miejsce pracy:
śląskie
Zawód:
Tłumacz
Forma zatrudnienia:
umowa zlecenie
Wymiar pracy:
część etatu
Dodano:
20.11.2021
Wygasa:
05.12.2021

Adres firmy

The Black Church, Saint Mary's Place North, D07 P4AX Dublin
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)