Podgląd nieaktywnego ogłoszenia

Junior SEO Specialist z j. angielskim

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-11-30

Ogłoszenie na stanowisko Junior SEO Specialist z j. angielskim - WhitePress

Stanowisko:Junior SEO Specialist z j. angielskim

Zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii content marketingowych;
  • tłumaczenie treści na język angielski;
  • zarządzanie procesem link buildingu;
  • optymalizacja serwisów pod kątem SEO;
  • zarządzanie narzędziami SEO;
  • zarządzanie procesem inbound marketingu;
  • raportowanie przeprowadzonych działań.

Wymagania

  • Podstawowa znajomość narzędzi: Google Search Console, Google Analytics, SEMrush, Semstrom, Ahrefs, MajesticSEO, Senuto, Screaming Frog, Clusteric, SurferSEO;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - min. poziom B2;
  • aktywne zainteresowanie nowymi trendami w branży SEO;
  • znajomość systemów CMS takich jak WordPress, PrestaShop lub Magento (znajomość HTML oraz CSS będzie dodatkowym atutem);
  • inicjatywa, intuicja, humor, pomysłowość i kreatywność;
  • umiejętność analizowania danych liczbowych i wyciągania z nich wniosków;
  • bardzo dobra znajomość zasad pisowni języka polskiego;
  • podstawowa wiedza SEO oraz świadomość istotnych wskaźników w działaniach marketingowych;
  • analityczny umysł i chęć rozwoju oraz pogłębiania wiedzy.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 3500 - 6000 zł brutto (UoP) lub ekwiwalent B2B,
  • prywatna opieka medyczna LUX MED,
  • ubezpieczenie na życie,
  • karnety na siłownie i basen,
  • szkolenia i udział w konferencjach branżowych,
  • udział w programie poleceń pracowników,
  • work-life balance,
  • codzienne śniadania, pyszne owoce i świeżo mielona kawa.

Masz pytania? Napisz do nas lub zaczep nasze koleżanki i kolegów z pracy jak się u nas pracuje lub sprawdź tutaj: www.facebook.com/whitepresskariera.

Nie mamy nic do ukrycia, chyba że dane RODO :).

Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Zawód:
Specjalista SEO/SEM
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
3500-6000 zł UoP brutto/mies.
Dodano:
16.11.2021
Wygasa:
30.11.2021

Adres firmy

Legionów 26-28, 43-300 Bielsko-Biała
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Adsolutions

Specjalista ds. SEO

Adsolutions
Adsolutions