TRANSKRYBENT/FREELANCER

Ogłoszenie na stanowisko TRANSKRYBENT/FREELANCER - Happy Scribe

W Happy Scribe sprawiamy, że przepisywanie i tworzenie napisów staje się łatwe, szybkie i niedrogie, a dzięki najnowocześniejszemu AI pracującemu ramię w ramię z najlepszymi specjalistami językowymi.

Poszukujemy polskojęzycznych współpracowników językowych, którzy dołączą do naszej społeczności freelancerów i redaktorów z całego świata. Jeśli mówisz po polsku i masz doświadczenie w transkrypcji, napisach i korekcie, to chcemy z Tobą porozmawiać!

Zakres obowiązków:

Transkrypcja, edycja, korekta i synchronizacja plików audio dla naszych klientów przy użyciu naszego wykonanego na zamówienie edytora.

Wymagania:

  • płynna znajomość języka polskiego i angielskiego,
  • doświadczenie w transkrypcji i tworzeniu napisów jest dodatkowym atutem,
  • wysoka dbałość o szczegóły i umiejętności badawcze,
  • umiejętność podążania za wytycznymi i stosowania się do nich.

Oferujemy:

  • w 100% zdalne stanowisko,
  • elastyczny grafik: możesz pracować kiedy tylko chcesz,
  • bliskość z głównym zespołem Happy Scribe, będziemy pracować ramię w ramię, aby rozwijać, najlepsze narzędzia online dla Ciebie, abyś mógł wykonywać niesamowitą pracę,
  • dużą międzynarodową społeczność transkrybentów i transkrypcjonistów,
  • naprawdę wysokie wynagrodzenie za minutę - możesz zarobić nawet do 2000€ miesięcznie.
Wszystkie oferty pracy firmy
Happy Scribe

Klauzula informacyjna:

The administrator of personal data is Happy Scribe D07 P4AX Dublin The Black Church, Saint Mary's Place North, NIP: IE3502234EH. My personal data is processed for recruitment by the Administrator. I know that I have the following rights: the right to request access to my data, the right to rectify it, the right to delete data, the right to limit processing, the right to object and the right to transfer data. More information on the processing of personal data can be found in the Administrator's Privacy Policy.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Happy Scribe D07 P4AX Dublin The Black Church, Saint Mary's Place North, NIP: IE3502234EH zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
mazowieckie
Zawód:
Tłumacz
Forma zatrudnienia:
umowa zlecenie
Wymiar pracy:
część etatu
Dodano:
05.11.2021
Wygasa:
05.12.2021

Adres firmy

The Black Church, Saint Mary's Place North, D07 P4AX Dublin
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)