Junior SEO Specialist

Ogłoszenie na stanowisko Junior SEO Specialist - WhitePress

Stanowisko:Junior SEO Specialist

Zakres obowiązków

  • Optymalizacja serwisów pod kątem SEO;
  • zarządzanie narzędziami SEO;
  • zarządzanie procesem link buildingu;
  • tworzenie strategii content marketingowych;
  • zarządzanie procesem inbound marketingu;
  • raportowanie przeprowadzonych działań.

Wymagania

  • podstawowa znajomość narzędzi: Google Search Console, Google Analytics, Semstrom, Ahrefs, MajesticSEO, Senuto, Screaming Frog, Clusteric, SurferSEO;
  • aktywne zainteresowanie nowymi trendami w branży SEO;
  • podstawowa znajomość HTML i CSS oraz środowisk: WordPress, PrestaShop lub Magento;
  • inicjatywa, intuicja, humor, pomysłowość i kreatywność;
  • umiejętność analizowania danych liczbowych i wyciągania z nich wniosków;
  • dobra znajomość zasad pisowni języka polskiego;
  • podstawowa wiedza SEO oraz świadomość istotnych wskaźników w działaniach marketingowych;
  • analityczny umysł i chęć rozwoju oraz pogłębiania wiedzy.

Atutami będą:

  • doświadczenie w prowadzeniu stron internetowych,
  • znajomość narzędzi pomocnych w tym zakresie,
  • a także cechy interpersonalne, takie jak komunikatywność.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 3500 - 6000 zł brutto (UoP) lub ekwiwalent B2B,
  • prywatna opieka medyczna LUX MED,
  • ubezpieczenie na życie,
  • karnety na siłownie i basen,
  • szkolenia i udział w konferencjach branżowych,
  • udział w programie poleceń pracowników,
  • work-life balance,
  • codzienne śniadania, pyszne owoce i świeżo mielona kawa.

Masz pytania? Napisz do nas lub zaczep nasze koleżanki i kolegów z pracy jak się u nas pracuje lub sprawdź tutaj: www.facebook.com/whitepresskariera.

Nie mamy nic do ukrycia, chyba że dane RODO :).

Wszystkie oferty pracy firmy
WhitePress

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest: WhitePress sp. z o.o., 43-300 Bielsko-Biała , ul. Legionów 26/28, NIP: 9372667797. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: WhitePress sp. z o.o. , 43-300 Bielsko-Biała , ul. Legionów 26/28, NIP: 9372667797 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Zawód:
Specjalista SEO/SEM
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
3500-6000 zł UoP brutto/mies.
Dodano:
05.11.2021
Wygasa:
05.12.2021

Adres firmy

Legionów 26-28, 43-300 Bielsko-Biała
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

WhitePress

Junior SEO Specialist z j. angielskim

WhitePress  Wizytówka
WhitePress
Specjalista SEO/SEM umowa o pracę pełny etat
3500-6000 zł