Junior Content Manager (SEO)

Ogłoszenie na stanowisko Junior Content Manager (SEO) - WhitePress

Stanowisko:Junior Content Manager (SEO)

Zakres obowiązków

  • Tworzenie różnorodnych treści (sponsorowanych, PR-owych, opisów produktów itd.);
  • tworzenie wytycznych do tekstów SEO;
  • korekta tekstów tworzonych przez copywriterów (a jeśli będzie to konieczne, kontakt z copywriterami);
  • kreowanie tytułów do prowadzonych przez nas kampanii;
  • wspieranie specjalistów z działu SEO w tworzeniu kampanii inbound marketingowych.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość zasad ortografii, stylistyki i składni języka polskiego,
  • umiejętność pisania prostym językiem o złożonych tematach,
  • znajomość content marketingu,
  • doświadczenie w copywritingu,
  • ukończone studia na jednym z kierunków: dziennikarstwo, filologia polska, kulturoznawstwo, filologia angielska lub kierunki pokrewne (na poziomie licencjackim, magisterskim lub podyplomowym),
  • dodatkowym atutem będzie znajomość angielskiego na poziomie B1 lub wyżej.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 3500 - 5000 zł brutto (UoP) lub ekwiwalent B2B,
  • prywatna opieka medyczna LUX MED,
  • ubezpieczenie na życie,
  • karnety na siłownie i basen,
  • szkolenia i udział w konferencjach branżowych,
  • udział w programie poleceń pracowników,
  • work-life balance,
  • codzienne śniadania, pyszne owoce i świeżo mielona kawa.

Masz pytania? Napisz do nas lub zaczep nasze koleżanki i kolegów z pracy jak się u nas pracuje lub sprawdź tutaj: www.facebook.com/whitepresskariera.

Nie mamy nic do ukrycia, chyba że dane RODO :).

Wszystkie oferty pracy firmy
WhitePress

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest: WhitePress sp. z o.o., 43-300 Bielsko-Biała , ul. Legionów 26/28, NIP: 9372667797. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: WhitePress sp. z o.o. , 43-300 Bielsko-Biała , ul. Legionów 26/28, NIP: 9372667797 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Zawód:
Content Manager
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
3500-5000 zł UoP brutto/mies.
Dodano:
04.11.2021
Wygasa:
04.12.2021

Adres firmy

Legionów 26-28, 43-300 Bielsko-Biała
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)