Technik Utrzymania Ruchu * darmowy transport

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-12-04

Ogłoszenie na stanowisko Technik Utrzymania Ruchu * darmowy transport - Charlie works Sp. z o.o.

Poszukujesz stabilnej, ale nie nudnej pracy?

Szukamy właśnie Ciebie!

Mamy dla Ciebie pracę w firmie Charlie works Sp. z o.o. ( nr rej 23705).

Znajdziesz u nas zatrudnienie w kraju jak i za granicą.

Poszukujemy osób do pracy w Zakładzie produkcji szyb samochodowych.

Praca w Komornikach (okolice Środy Śląskiej).

Zakres obowiązków:

•             Zapewnienie dostępności operacyjnej maszyn i urządzeń,

•             Przestrzeganie wymogów przeglądów prewencyjnych,

•             Zabezpieczenie dostępności części zamiennych dla parku maszynowego,

•             Ustawianie parametrów pracy maszyn i urządzeń,

Wymagania:

•             Wykształcenie min. średnie,

•             Praktyczna znajomość automatyki, elektryki, elektroniki, pneumatyki i hydrauliki,

•             Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku technika utrzymania ruchu w firmie z branży motoryzacyjnej,

•             Umiejętność programowania sterowników PLC (Allen Bradley),

•             Podstwowa znajomość angielskiego mile widziana,

•             Umiejętność czytania rysunku technicznego,

•             Gotowość do pracy w systemie 12h – 4 brygady,

Oferujemy:

•             Zatrudnienie na umowę o pracę,

•             Możliwość rozwoju zawodowego,

•             50% dofinansowania do posiłków,

Skontaktuj się z jednym z numerów lub wyślij CV na email: praca(at)charlieworks.eu

Nasze biura w Polsce:

Jasło - 798 113 596

Kluczbork - 516 083 320 / 533 134 385

Poznań - 733 359 207 / 508 569 193

Radom - 696 014 236

Zamość -  575 551 900

Pracownicy UA: +48 537 805 896

Miejsce pracy:
Wołów
Zawód:
Pracownik utrzymania ruchu
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
04.11.2021
Wygasa:
04.12.2021

Adres firmy

ul. Podwale 8/1, 46-200 Kluczbork
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

JOYNEXT Sp. z o. o.

Technik Utrzymania Ruchu

Pracownik utrzymania ruchu umowa o pracę pełny etat
Oborniki Śląskie
Wołów

24-11-2021

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

TWG Polska Sp. z o.o.
Środa Śląska
Wołów

17-11-2021

TECHNIK UTRZYMANIA OBIEKTU

Eckert AS sp. z o.o.
Legnica
Wołów

04-11-2021

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Dijo Sweet Sp. z o. o.
Zabrodzie
Wołów

01-12-2021

3LP SPÓŁKA AKCYJNA
Siechnice
Wołów

19-11-2021

PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO

ELITE FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Gostyń
Wołów

29-11-2021

PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU

KORDAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Srebrna Góra
Wołów

24-11-2021