Kierownik Produkcji, Brygadzista

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-12-05

Ogłoszenie na stanowisko Kierownik Produkcji, Brygadzista - P.P.U.H ''COMSTAL'' Adam Gołąb

P.P.U.H Comstal to firma działająca na rynku od 2004 roku. P.P.U.H Comstal jest jednym z niewielu producentów elementów stalowych, urządzeń energetycznych oraz prac montażowo-remontowych w przemyśle ciężkim w Zagłębiu Dąbrowskim realizowanych pod klucz.
Zajmuje się i funkcjonuje w branży technologicznej, energetycznej, przemysłowej i w budowlanej. Zakres terytorialny, w którym działamy to obszar całego kraju jak i również Europy.

Zakres obowiązków:

Osoba odpowiedzialna za cały przebieg wytworzenia danego elementu w procesie produkcyjnym.

  • Wiedza techniczna na wysokim poziomie – podejmowanie kluczowych decyzji;
  • Koordynowanie prac nad danym zespołem pracowniczym;
  • Dbanie o wykonanie i wysoką jakość produktów;
  • Dopilnowanie aby wszystkie prace były wykonane zgodnie z przekazaną dokumentacją *ewentualne zmiany za zgodą i zatwierdzeniem projektanta/Inwestora;
  • Prowadzenie planu produkcji/montażu pozwalającego na dokładne ułożenie grafiku wykonywanych prac i przydzielenia odpowiednich pracowników do zadań;
  • Stałe monitorowanie i nadzór nad prowadzonymi projektami podczas wytwarzania;
  • Ocena załogi pracowniczej pod względem wydajności i wynikach pracy;
  • Raportowanie postępów produkcyjnych i ich dokładna analiza;

Stały kontakt z innymi działami w firmie i przekazywanie niezbędnych informacji dotyczących zmian w danych projektach.

Wymagania:

  • Zapoznanie się z regulaminem i przestrzeganie zasad BHP w miejscu pracy,
  • Znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Doświadczenie i szeroka wiedza na temat inżynierii produkcyjnej oraz branży (min. 5 lat),
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Uprawnienia kierownicze, budowlane, eksploatacyjne, dozorowe,
  • Biegła znajomość czytania rysunku technicznego,
  • Gotowość do pracy zmianowej (2 zmiany),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność radzenia sobie pod presją czasu,
  • Umiejętność obsługi wózka widłowego, uprawnienia na suwnice, demag (mile widziana).

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie branży produkcji konstrukcji metalowych i ich części,
  • Satysfakcjonujące zarobki + premie,
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności,
  • Umowa o pracę,
  • Paczki świąteczne, bony zakupowe.
Miejsce pracy:
Dąbrowa Górnicza
Zawód:
Brygadzista
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
4000-6000 zł UoP brutto/mies.
Dodano:
03.12.2021
Wygasa:
05.12.2021

Adres firmy

Marcina Kasprzaka 74c, 41-303 Dąbrowa Górnicza
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

P.P.U.H ''COMSTAL'' Adam Gołąb

Brygadzista umowa o pracę pełny etat
4000-6000 zł
UoP brutto/mies.

POLECANA
07-12-2021 POLECANA