Przedstawiciel Handlowy ds. OZE

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.03.2022
Edison Energia S.A.

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Doradztwo Klientom w zakresie rozwiązań energii odnawialnej
- Aktywna sprzedaż produktów firmy (fotowoltaika/pompy ciepła/ładowarki EV)
- Raportowanie wyników sprzedaży
- Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

NASZE WYMAGANIA:

- Doświadczenie i sukcesy w sprzedaży bezpośredniej
- Umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży
- Determinacja w dążeniu do celu i zaangażowanie
- Prawo jazdy kat. B

TO OFERUJEMY:

- Wynagrodzenie podstawowe + bardzo atrakcyjny system premiowy
- Auto służbowe, telefon, iPad oraz materiały reklamowe
- Umawiane spotkania przez dział wsparcia sprzedaży – nawet 80% spotkań w kalendarzu
- Opieka medyczna po okresie wdrożeniowym
- Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
- Kompleksowe szkolenia produktowe oraz z technik sprzedaży
- Możliwości rozwoju i awansu wewnątrz grupy
- Możliwość skorzystania z długoterminowego najmu auta na preferencyjnych warunkach po 1 miesiącu pracy
- Możliwość skorzystania z karty MultiSport po pierwszym miesiącu pracy
- Możliwość przystąpienia do programu MultiLife po pierwszym miesiącu pracy
Miejsce pracy
  • Lublin
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)