Specjalista ds. Controllingu

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie miesięcznych prezentacji finansowych
  • Kontrola kosztów wytworzenia oraz cen przyjęć materiałów i towarów
  • Budżetowanie i analiza odchyleń
  • Współpraca przy kalkulacji i analizie rezerw
  • Monitoring należności
  • Kalkulacje cen
  • Przygotowywanie różnego rodzaju okresowych analiz oraz analiz ‘ad hoc’
  • Kontrola i kalkulacja limitów kredytowych
  • Sporządzanie wybranych sprawozdań statystycznych
  • Wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych
  • Wsparcie w analizie schematów podatkowych
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (doradcy podatkowi, bank, audytor)
  • Wsparcie przy usprawnianiu procesów i wdrażaniu narzędzi usprawniających
  • Ścisła współpraca z działem księgowości oraz wsparcie pozostałych działów
  • Zamykanie miesięcy w grupowych systemach raportujących (rachunek zysków i strat, rozliczenia z podmiotami powiązanymi, bilans)
  • Analiza kosztów produkcji oraz stanów magazynowych wraz z analizą nierotujących towarów

Wymagania:

  • Umiejętność czytania bilansu oraz rachunku wyników
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Biegła znajomość MS Excel
  • Mile wdziana znajomość SQL oraz umiejętność obsługi MS Access
  • Znajomość SAP – mile widziana

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Kompetentną pomoc naszego zespołu menadżerskiego oraz duże możliwości rozwojowe w międzynarodowym środowisku
  • Gwarantujemy odpowiednio dostosowane szkolenia oraz narzędzia niezbędne do pracy (telefon komórkowy, komputer).
Wszystkie oferty pracy firmy
FOODjobs Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest FOODjobs Sp. z o.o. 25-116 Kielce Ściegiennego 252, NIP: 6572928315. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FOODjobs Sp. z o.o. 25-116 Kielce Ściegiennego 252, NIP: 6572928315 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Poznań
Zawód:
Specjalista ds. finansów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
03.11.2021
Wygasa:
03.12.2021

Adres firmy

Ściegiennego 252, 25-116 Kielce
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Trenkwalder

Specjalista ds. Controllingu (m/k)

Trenkwalder
Trenkwalder
Specjalista ds. finansów umowa o pracę
Tarnowo Podgórne
30-11-2021

KIEROWNIK DZIAŁU FINANSOWEGO